Instalatorze, zrób to z nami na YouTube!

25.06.2019

Dla wszystkich instalatorów poszukujących pomysłów na rozwój swojego biznesu mamy atrakcyjną propozycję.

Chciałbyś dotrzeć do 1,5 miliona widzów w Polsce? Chciałbyś opowiedzieć o swojej pracy i wykonanych przez siebie instalacjach przed kamerą? Okazja czeka na Ciebie!

Z pewnością wielu z Was doskonale zna kanał AFRISOpl na YouTube. Mamy prawie 6000 subskrybentów. Każdy film cieszy się oglądalnością liczoną w tysiącach wyświetleń. W branży porad instalatorskich jesteśmy wiodącą marką na polskim YouTube. Ale porady ekspertów i profesjonalne testy urządzeń to nie wszystko. Naszym założeniem było stworzenie kanału, który będzie kompleksowo doradzać, informować i służyć wymianie doświadczeń wśród instalatorów. Sukces kanału AFRISOpl utwierdził nas w przekonaniu, że idziemy we właściwym kierunku.

Tworzymy kanał dla instalatorów; skroiliśmy go pod Wasze potrzeby i oczekiwania. Jednocześnie chcemy, żebyście byli współuczestnikami AFRISOpl na YouTube. Zapraszamy instalatorów, którzy są gotowi zaprezentować na naszym kanale swoją wiedzę i umiejętności. Z pewnością potraficie zajmująco opowiadać o montażach i produktach, jakie stosowaliście na instalacji.

Szlaki innym instalatorom przetarł Przemek Herdzina z firmy F.H.U. APINEX Adam Herdzina. Po publikacji filmu Przemek przyznał, że mimo początkowych obaw jest pozytywnie zaskoczony jego odbiorem. Jak sam twierdzi, w wielu hurtowniach jego rozpoznawalność znacznie wzrosła : ) – a jednocześnie klienci, którzy sami są widzami kanału AFRISOpl zaczęli inaczej postrzegać jego instalatorską pracę. Przemek przetarł szlaki, a na współpracę z naszym kanałem chętni byli jeszcze Przemysław Tomaszek i instalatorskie rodzeństwo Mateusz i Adam Jędrysik. Jesteście ciekawi, jak wypadli nasi goście - eksperci? Zapraszamy na filmy:

 

Chcesz spróbować swoich sił? Przy publikacji filmu na kanale AFRISOpl zyskujesz całkowicie DARMOWĄ promocję prowadzonego przez siebie biznesu. Po naszej stronie leży całe wsparcie techniczne i zapewnienie jak najlepszych warunków do nakręcenia odcinka, w którym to Ty będziesz głównym bohaterem. A za udział nagrodzimy Cię zestawem przydatnych w każdej instalatorskiej pracy gadżetów.

Zgłoś się mailowo na adres filmy@afriso.pl lub przez telefon pod numerem : 32 330 33 61

Subskrybuj nasz kanał i przekaż informacje o AFRISOpl swoim znajomym!