Wspólnie tworzymy „Instalacje pod kontrolą”

03 sierpnia 2023
2 minuty czytania

Jako część międzynarodowej Grupy, istniejącej na świecie od 154 lat, a od 26 lat w Polsce, AFRISO stawia na jakość pod każdym względem: długiej żywotności produktów, ścisłego przestrzegania norm oraz doskonałych usług wspierających instalatorów na miejscu ich pracy.

Powstanie efektywnego, niezawodnego i skutecznego produktu to dopiero początek drogi. Towarzyszymy instalatorom w hurtowniach, sklepach i na szkoleniach. Spotkacie nas na kanale AFRISO na YouTube. Gdzie od 8 lat w ponad 200 regularnie publikowanych filmach poradnikowych pokazywane są sposoby ułatwienia pracy na instalacjach, sprawdzone rozwiązania problemów i skuteczne wdrażanie pomysłów, także tych, którymi instalatorzy dzielą się w komentarzach.


 

Mobilne Wsparcie Techniczne AFRISO

Pomocna dłoń na budowie

Mobilne Wsparcie Techniczne AFRISO nie zostawia nikogo samego z urządzeniami do instalacji, a bliskość z klientem traktuje dosłownie, pomagając w miejscu jego pracy. Wspólnie z instalatorem eksperci rozwiązują problemy podczas budowy. Oferują nie tylko swoje doświadczenie, wiedzę i niezbędne uprawnienia, ale także profesjonalne narzędzia – kamerę termowizyjną, analizator spalin czy manometr elektroniczny.

Nagrywanie wideo w AFRISO

Doradztwo w hurtowniach

Podczas każdej trasy Bryki Hydraulika, przemierzając tysiące kilometrów po drogach całej Polski, AFRISO wsłuchuje się w potrzeby, pytania i pomysły związane z optymalizacją pracy i oferuje solidne wsparcie swoim doświadczeniem. W tym specjalnym mobilnym centrum szkoleniowym nie tylko zobaczycie nowe generacje produktów, ale także porozmawiacie o rozwiązaniach do kolejnej wykonanej przez Was instalacji. 

Drużyna A – wyjątkowe miejsce dla instalatorów


Drużyna A – wyjątkowe miejsce dla instalatorów

W swoim programie partnerskim AFRISO tworzy społeczność profesjonalistów, którym udostępniana jest wiedza, doświadczenie i gotowe rozwiązania. Jak na instalatorów przystało, w Drużynie A punkty, które można wymienić na nagrody, nazwane są nyplami. Pula atrakcyjnych nagród jest praktycznie niewyczerpalna: od narzędzi, przez sprzęty domowe, po prezenty dla dzieci lub doładowanie karty przedpłaconej. Program partnerski przemyślany jest tak, aby uczestnicy zdobywali wiedzę dostępną w różnorodnych formach (szkoleń, gry, akcji specjalnych), a także aby wspólnie bawili się w konkursach i rywalizować zgodnie z duchem fair play.

Bryka Hydraulika

Instalacje pod kontrolą

AFRISO oferuje nie tylko rozwiązania dopasowane do potrzeb, ale także cały szereg usług prowadzonych przez doświadczonych inżynierów, profesjonalną obsługę administracyjną, a także niezawodnych doradców technicznych. Wszędzie tam, gdzie można dzielić się wiedzą, służyć instalatorowi pomocną dłonią, wspólnie z nim rozwiązywać problemy, skracać czas pracy i budować komfortową przestrzeń dla przyszłych pokoleń. Wszystko po to, aby wspierać profesjonalistów w tworzeniu „instalacji pod kontrolą”.