Instalatorze, zrób to z nami na YouTube!

25 czerwca 2019
1 minuta czytania

Dla wszystkich instalatorów poszukujących pomysłów na rozwój swojego biznesu mamy atrakcyjną propozycję.

Chciałbyś dotrzeć do 1,5 miliona widzów w Polsce? Chciałbyś opowiedzieć o swojej pracy i wykonanych przez siebie instalacjach przed kamerą? Okazja czeka na Ciebie!

Z pewnością wielu z Was doskonale zna kanał AFRISOpl na YouTube. Mamy prawie 6000 subskrybentów. Każdy film cieszy się oglądalnością liczoną w tysiącach wyświetleń. W branży porad instalatorskich jesteśmy wiodącą marką na polskim YouTube. Ale porady ekspertów i profesjonalne testy urządzeń to nie wszystko. Naszym założeniem było stworzenie kanału, który będzie kompleksowo doradzać, informować i służyć wymianie doświadczeń wśród instalatorów. Sukces kanału AFRISOpl utwierdził nas w przekonaniu, że idziemy we właściwym kierunku.

Tworzymy kanał dla instalatorów; skroiliśmy go pod Wasze potrzeby i oczekiwania. Jednocześnie chcemy, żebyście byli współuczestnikami AFRISOpl na YouTube. Zapraszamy instalatorów, którzy są gotowi zaprezentować na naszym kanale swoją wiedzę i umiejętności. Z pewnością potraficie zajmująco opowiadać o montażach i produktach, jakie stosowaliście na instalacji.

Szlaki innym instalatorom przetarł Przemek Herdzina z firmy F.H.U. APINEX Adam Herdzina. Po publikacji filmu Przemek przyznał, że mimo początkowych obaw jest pozytywnie zaskoczony jego odbiorem. Jak sam twierdzi, w wielu hurtowniach jego rozpoznawalność znacznie wzrosła : ) – a jednocześnie klienci, którzy sami są widzami kanału AFRISOpl zaczęli inaczej postrzegać jego instalatorską pracę. Przemek przetarł szlaki, a na współpracę z naszym kanałem chętni byli jeszcze Przemysław Tomaszek i instalatorskie rodzeństwo Mateusz i Adam Jędrysik. Jesteście ciekawi, jak wypadli nasi goście - eksperci? Zapraszamy na filmy:

Jak odpowietrzyć podłogówkę AFRISO u instalatora Jak montować grupy pompowe PrimoTherm

 

Chcesz spróbować swoich sił? Przy publikacji filmu na kanale AFRISOpl zyskujesz całkowicie DARMOWĄ promocję prowadzonego przez siebie biznesu. Po naszej stronie leży całe wsparcie techniczne i zapewnienie jak najlepszych warunków do nakręcenia odcinka, w którym to Ty będziesz głównym bohaterem. A za udział nagrodzimy Cię zestawem przydatnych w każdej instalatorskiej pracy gadżetów.

Zgłoś się mailowo na adres filmy@afriso.pl lub przez telefon pod numerem : 32 330 33 61

Subskrybuj nasz kanał i przekaż informacje o AFRISOpl swoim znajomym!

 

Zostań expertem w filmach poradnikowych