Jak rekrutujemy?

1.
Aplikacja

Zapoznajemy się z każdą przesłaną do nas aplikacją. Wybrane osoby zapraszamy na rozmowę rekrutacyjną wraz z informacją o przebiegu procesu rekrutacji na wybrane stanowisko.

2.
Spotkanie

Spotkanie zdalne (Microsoft Teams) lub stacjonarne, które może odbyć się w dwóch etapach. Na spotkaniu możesz spodziewać się rozmowy w języku obcym lub krótkiego testu specjalistycznego. Rozmowa zazwyczaj nie trwa dłużej niż 2 godziny.

3.
Informacja zwrotna

Cenimy Twój czas, więc staramy się przekazać Ci informację zwrotną o efektach rekrutacji w ciągu kilku dni. Po spotkaniu rekrutacyjnym, otrzymasz informację o naszej decyzji.

4.
Oferta współpracy

Jeśli wybraliśmy właśnie Ciebie, skontaktujemy się w celu omówienia i obustronnej akceptacji warunków współpracy. Na tym etapie podpiszemy umowę i załatwimy wszelkie niezbędne formalności.

5.
Onboarding

Gratulacje! Ciepło witamy w zespole i zaczynamy etap zaznajamiania Cię z AFRISO. Dzięki temu dobrze poznasz firmę, kulturę organizacyjną i współpracowników. Otrzymasz też narzędzia i wiedzę, które pomogą Ci efektywnie realizować powierzone zadania.