Mnóstwo teorii i praktyki – filmy poradnikowe AFRISO

13 marca 2023
1 minuta czytania

Kanał AFRISOpl na YouTube ma już 70 tysięcy subskrypcji.

 

Tomasz Zając

Wsparcie w tworzeniu „instalacji pod kontrolą”

Sprawdzone i skuteczne sposoby rozwiązywania problemów, ochrony oraz kontroli instalacji grzewczych, jak i chłodniczych. Kanał AFRISOpl na YouTube to od 8 lat już prawie 200 regularnie publikowanych filmów poradnikowych z mnóstwem porad ułatwiających pracę.

 

Tomek Zając

Wiedza na wyciągniecie ręki

Doradzamy, pomagamy wybrać produkty, pokazujemy jak sterować urządzeniami. Prowadzący Tomasz Zając to już osobowość znana w środowisku instalatorów, którzy chętnie dzielą się w komentarzach swoimi wątpliwościami, pytaniami i pomysłami.

Zachęcamy Was do tego, ale nie poprzestajemy tylko na tym. Każdy instalator może zgłosić się do wystąpienia w filmie, pokazania się swojej instalacji, a przez to dotrzeć do nowych klientów (napisz do nas na filmy@afriso.pl).

 

YouTube prezentacje.png

Schematy, doświadczenia, przykłady na instalacjach

Co dwa tygodnie czeka na Was nowy odcinek, a w playlistach zebrane i do tej pory omówione tematy dotyczące pomp ciepła, elektronicznych przyrządów pomiarowych, budowania kotłowni, instalacji podłogówki, c.o. i c.w.u.

 

Shortsy na kanale AFRISO

Rozwiązujemy problemy w 60 sekund


Oprócz pełnych odcinków na kanale są dostępne shortsy, czyli maksymalnie minutowe filmiki. Wśród ponad 30 nagrań znajdziecie zarówno odpowiedzi, jak sprawdzić zawór bezpieczeństwa bądź zmienić charakterystykę pracy pomp obiegowych, ale także jak odróżnić najnowszy odpowietrznik AFRISO od poprzedniej wersji.

 

subskrybuj

Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia

Regularnie bijemy kolejne rekordy (przekroczyliśmy już 70 000 subskrypcji oraz 14 000 000 wyświetleń). To powód naszej dumy, bo tworzymy te treści właśnie dla Was, żeby pomóc w pracy na instalacjach, ale także motywacja do dostarczania Wam jeszcze lepszych treści.