Kanał AFRISO na YouTube rośnie w siłę!

25 czerwca 2019
1 minuta czytania

Z przyjemnością informujemy, że kanał AFRISOpl na YouTube cieszy się coraz większą popularnością. Mamy już niemal 6000 subskrypcji! Nasze filmy wyświetlano ponad 1,5 miliona razy.

Nie zamierzamy poprzestać na tych sukcesach. Genezą powstania kanału AFRISOpl na YouTube była chęć przedstawienia przetestowanych i pewnych sposobów na ochronę, optymalizację oraz kontrolę instalacji grzewczych i chłodniczych. Z czasem – po sygnałach od szybko powiększającej się grupy widzów – zmieniliśmy nieco koncepcję i postawiliśmy na tematy związane z „wziętymi z życia” problemami na różnych instalacjach i metodach na ich naprawianie. Nadal będziemy to robić w kolejnych filmach; nadal też będziemy pomagać Wam w rozwiązywaniu wszelkich problemów instalacyjnych.

Jaka idea towarzyszyła decyzji o założeniu kanału z filmami poradnikowymi dla instalatorów? Przede wszystkim chcieliśmy przekazać posiadaną przez naszych ekspertów wiedzę w skondensowanej, przyjaznej dla widza postaci. Dlatego nasze filmy nie są wypełnione techniczną nowomową. Stawiasz pierwsze kroki w branży? Obejrzysz poradniki ze zrozumieniem, dokładnie tak samo, jak specjalista.

Jak odpowietrzyć podłogówkę Sprawność kotła powyżej 100%


Nie wymyślamy hipotetycznych, oderwanych od rzeczywistości scenariuszy. Każdy film opiera się na przykładzie z życia wziętym. Prezentujemy w nim praktyczne zastosowanie urządzeń, które doskonale znacie i używacie na co dzień. Spektrum zainteresowań mamy bardzo szerokie – każdy z ponad 50 filmów jest unikalny i dotyczy innej kwestii technicznej czy problemów na instalacjach. Wiemy, że cenicie sobie różnorodność.

Top 5 zastosowań zaworu kulowego z siłownikiem 5 sposobów na C.W.U. latem


Przekazywanie wiedzy i udzielanie porad to jedno. Od początku traktowaliśmy kanał na YouTube jako znakomitą platformę komunikacji z naszymi Klientami. Pytań i komentarzy pod filmami jest mnóstwo – żadnego tematu nie pozostawiamy bez odpowiedzi. Zespół Wsparcia Technicznego AFRISO skupia fachowców gotowych służyć Wam poradami. Oczywiście działa to w dwie strony. Komentarze widzów powiększają też naszą wiedzę.

Co dalej w planach? Kolejne publikacje i zacieśnianie interakcji z widzami. Liczba wyświetleń stale rośnie, liczba komentarzy także. Widać, że trafiliśmy w Wasze potrzeby i oczekiwania – jest to dla nas źródłem wyjątkowej satysfakcji i daje energię do tworzenia następnych filmów.

Dziękujemy za Wasze zaangażowanie! Niezdecydowanych zapraszamy do subskrypcji AFRISOpl na YouTube – warto! Pamiętajcie, że nowe filmy pojawiają się co 2-gą niedzielę o 18.00!

 

Subskrybuj kanał AFRISO