Agregaty pompowe pojedyncze i podwójne FP

Każda większa instalacja grzewcza wymaga komponentów, które zagwarantują jej stabilne funkcjonowanie nawet w czasie ciągłej pracy przez długi czas. Nowoczesne agregaty pompowe pojedyncze FP oraz ich podwójne warianty to niezawodne rozwiązanie, które sprawdzi się w nowoczesnych systemach. Wybierz jeden z oferowanych przez nas modeli o natężeniu przepływu 100, 260, 460, 900 lub 1400 l/h i zagwarantuj sobie spokój, jaki zapewnia sprawny, bezawaryjny układ do ogrzewania. Pompy oleju od Afriso to najwyższa jakość w korzystnej cenie. Przekonaj się o tym sam!

Postaw na sprawdzone rozwiązania – pompowe agregaty FP od Afriso

Złożone, wieloelementowe instalacje często wymagają dodatkowych elementów, aby utrzymać wydajność działania. Zarówno pojedyncze, jak i podwójne pompowe agregaty FP to świetny rozwiązanie, gdy konieczne jest przetłaczanie oleju opałowego lub napędowego z jednego zbiornika do drugiego. W ten sposób można w oszczędny oraz skuteczny sposób zadbać o stałe uzupełnianie rezerwuaru w pobliżu kotłowni bez konieczności manualnego działania. Automatyczne urządzenia w zupełności wystarczają do utrzymania stałego poziomu oleju. Za sprawą przepływu na poziomie 100, 260, 460, 900 lub 1400 l/h komponenty są w stanie błyskawicznie uzupełniać zużywane surowce.

Wydajność w każdej sytuacji – agregaty pojedyncze i podwójne FP

Konstruując rozległe systemy połączeń pomiędzy zbiornikami, warto wybrać niezawodne produkty od Afriso, dzięki którym przepływ w rurach pozostanie przez cały czas na stabilnym poziomie. Proste konstrukcje pojedyncze wyposażone w jedną pompę sprawdzą się doskonale do utrzymania stabilnego ciśnienia w instalacjach działających pod niskim obciążeniem. Jeżeli układ grzewczy ma pracować przez cały czas, to wówczas warto zamontować agregat pompowy podwójny FP 900, 1400, 460, 260 lub 100 l/h. Obecność dwóch pomp funkcjonujących naprzemiennie sprawia, że nawet w przypadku awarii jednej z nich, druga będzie w stanie nadal tłoczyć olej do zbiornika, utrzymując wydajność i ciągłość działania systemu.

Niezawodne komponenty do instalacji grzewczych – agregaty pompowe FP

Warto zdecydować się na wybór produktów od Afriso, dzięki którym każda instalacja grzewcza będzie działała bez zarzutu. Niewielkie konstrukcje, jakimi są agregaty pompowe podwójne FP to doskonałe rozwiązanie dla przedsiębiorców chcących ogrzać nieruchomości należące do firmy. Czy to pojedynczy wariant 23 D, 260 l/h czy model z podwójnym układem pomp – każdy produkt gwarantuje wydajność na najwyższym poziomie.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem i wyboru sprawdzonych agregatów pompowych FP o natężeniu przepływu 100, 460, 900 czy 1400 l/h. Ekonomiczną i skuteczną instalację grzewczą możesz zacząć konstruować już dziś!

Mogą Cię zainteresować również inne agregaty pompowe w naszym sklepie:

 

 

Lub dodatkowe wyposażenie agregatów oleju opałowego i napędowego: