Zapraszamy na Targi Instalacje 2018

09 kwietnia 2018
2 minuty czytania

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska nr 16B podczas Targów Instalacje 2018 w dniach 23-26 kwietnia 2018 roku w Poznaniu na terenie MTP w hali 4. W czasie targów zaprezentujemy nowości oraz premiery, a nasi pracownicy wezmą udział w rozmowach o charakterze projektowym, technicznym i handlowym.
Przyjdź do AFRISO na Targach Instalacje 2018 i zostań Mistrzem Polski Instalatorów. Sprawdź co dla Was przygotowaliśmy.

 

Targi Instalacje 2018Mistrzostwa Polski Instalatorów

 

Nowości i premiery produktowe AFRISO

Na stoisku zaprezentujemy innowacyjny system ProClick nagrodzony Złotym Medalem MTP 2018. Dzięki systemowi ProClick montaż siłownika elektrycznego ARM ProClick na obrotowym zaworze mieszającym ARV ProClick sprowadza się do dwóch prostych kroków:
1. zdjęcia pokrętła z zaworu ARV ProClick,
2. nałożenia na zawór siłownika ARM ProClick.
A to wszystko bez dodatkowych elementów oraz użycia narzędzi. Tak po prostu!
Pokrętło i niebieski pierścień ograniczający, zamontowane są na zaworze na zatrzask. Pod pokrętłem zawsze znajduje się przykręcony adapter do siłowników elektrycznych ARM ProClick. Siłownik montujemy poprzez nasunięcie go na zawór z adapterem w dogodnej dla nas pozycji. Zsunięcie siłownika z zaworu możliwe jest po naciśnięciu i przytrzymaniu przyciskuzwalniającego mechanizm blokujący.

Przyjdźna stoisko AFRISO i sprawdź, jak prosty jest montaż siłownika ARM ProClick na zaworze ARV ProClick.

proclick

Nowa edycja programu AFRISOExpert

Program partnerski AFRISOExpert został stworzony dla wszystkich, którzy chcą pogłębiać swoją wiedzę z zakresu produktów i dobrych praktyk AFRISO, a dzięki temu mają dostęp do różnego rodzaju przywilejów. Biorąc aktywny udział w programie zdobywasz punkty, które możesz wymienić m.in. na wyjazdy w gronie ekspertów! Wśród dodatkowych przywilejów znajdziesz ubrania robocze i wizytówki, produkty AFRISO, czy możliwość umieszczenia na mapie polecanych ekspertów. Wejdź na www.afrisoexpert.pl i sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy w nowej edycji programu partnerskiego AFRISOExpert!

AFRISO Expert

AFRISO ma to na YouTube

Filmy poradnikowe, które prezentujemy na naszym kanale AFRISOpl na YouTube, są obszerną wiedzą instalatorską w pigułce. Przedstawiają one sprawdzone i skuteczne sposoby rozwiązywania problemów, optymalizacji, ochrony oraz kontroli instalacji grzewczych, jak i chłodniczych. Na targach będziemy poszukiwać instalatorów, którzy chcieliby na oficjalnym kanale AFRISOpl zaprezentować swoje umiejętności i wiedzę innym instalatorom na temat montażu i zastosowań produktów na instalacji.
Już dzisiaj zasubskrybuj kanał AFRISOpl na YouTube!

 

expert youtube