Program partnerski AFRISOExpert dla instalatorów

01 lutego 2019
3 minuty czytania

Program partnerski AFRISOExpert został stworzony dla wszystkich, którzy chcą pogłębiać swoją wiedzę z zakresu produktów i dobrych praktyk AFRISO, a dzięki temu mają dostęp do różnego rodzaju przywilejów. Serwis umożliwia czynny udział w programie poprzez logowanie na stronie, dostęp do wiedzy i wykonywanie zadań niezbędnych do zdobycia kolejnych stopni autoryzacji.

 

Jak mogę dołączyć do programu?

1. Wejdź na www.afrisoexpert.pl
2. Zarejestruj się.
3. Czekaj na weryfikację.
4. Pogłębiaj wiedzę i sięgaj po przywileje!

 

Masz już konto w programie?

Twoim celem jest zdobywanie wiedzy w celu posiadania najwyższych kompetencji w zakresie nowoczesnych systemów grzewczych oraz dysponowanie wiedzą i umiejętnościami niezbędnymi do montażu i obsługi urządzeń do pomiaru, nadzoru oraz regulacji instalacji, w tym produktów marki AFRISO. Tym samym pozwoli to na zwiększanie satysfakcji klienta z jakości wykonywanej usługi, co ma bezpośrednie przełożenie na wzrost zainteresowania profesjonalnym wykonawcą.

Dlatego po założeniu konta przejdź do zakładki e-szkolenia, poprzez którą zostaniesz przekierowany do platformy szkoleniowej.

 

Co to jest platforma szkoleniowa i dlaczego mam z niej korzystać?

Platforma szkoleniowa pozwala na zdobycie wiedzy i informacji o rozwiązaniach opartych o urządzenia znajdujące się w ofercie AFRISO. Wszystkie szkolenia znajdujące się na platformie przygotowane zostały przez zespół techniczny AFRISO. Dzięki temu masz pewność, że czas poświęcony na edukację w ramach portalu przyczyni się do rozwoju zawodowego. Z platformy możesz skorzystać o dowolnej porze dnia, ponieważ dostępna jest 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

 

W jaki sposób zdobywam stopnie autoryzacji?

W programie AFRISOExpert istnieją 3 stopnie autoryzacji. Po osiągnieciu każdego z nich dostajesz imienny certyfikat autoryzacji danego stopnia oraz dostęp do różnych przywilejów. Aby to osiągnąć należy m.in. ukończyć szkolenia i testy na platformie szkoleniowej, odbyć warsztaty z przedstawicielem AFRISO, czy przesłać zdjęcia wykonanej przez siebie instalacji z użyciem produktów AFRISO. Za wszystkie aktywności w programie otrzymujesz punkty.

 

Jakie przywileje mi przysługują?

Przywileje są uzależnione od stopnia autoryzacji. Są to m.in.: wykonanie firmowych wizytówek, ubrania robocze, bezpłatne produkty do samodzielnego montażu, produkty do wypożyczenia z serii BlueLine (analizatory spalin, detektory gazu, manometry elektroniczne), zgłaszanie reklamacji bezpośrednio do AFRISO oraz możliwość otrzymania wynagrodzenia w ramach zlecenia serwisowego (nowość!), dodanie do mapy polecanych instalatorów oraz najważniejsze – udział w wyjazdach AFRISOExpert!

 

Czym charakteryzują się wyjazdy AFRISOExpert?

Uczestnicy wyjazdów to instalatorzy z programu AFRISOExpert, którzy poprzez aktywny udział w programie zgromadzili na swoim koncie odpowiednią ilość punktów i mogli je wymienić na daną „wyprawę”. W historii programu AFRISOExperci uczestniczyli już w następujących wydarzeniach: „Rajd Barbórka w Warszawie”, „Szlakiem Drakuli czyli Zamki Rumunii”, „Wyprawa do Galindów na Mazurach” czy w „Chaczapuri w Tbilisi czyli Gruzja okiem Experta”! Już wkrótce nowe wyjazdy z AFRISOExpert!

 

Pogłębiaj wiedzę i sięgaj po przywileje w programie AFRISOExpert.

https://www.afriso.pl/storage/files/manager/newsy/wiedza.png

Pogłębiaj wiedzę
biorąc udział w e-szkoleniach i warsztatach z przedstawicielem AFRISO

https://www.afriso.pl/storage/files/manager/newsy/doswiadczenie.png

Dziel się doświadczeniem
przez czynną dyskusję i wymianę wiedzy z innymi uczestnikami programu

https://www.afriso.pl/storage/files/manager/newsy/certyfikaty.png

Zdobądź certyfikat autoryzacji
potwierdzający wiedzę dotyczącą stosowania produktów AFRISO

https://www.afriso.pl/storage/files/manager/newsy/przywileje.png

Sięgaj po przywileje
które będą wspierać Twoją codzienną pracę

 

Zarejestruj się na www.afrisoexpert.pl i pogłębiaj swoją wiedzę techniczną.

 

Ty również możesz skorzystać z tych wszystkich przywilejów. Wystarczy być zarejestrowanym AFRISOExpertem i czynnie brać udział w programie za co nagrodzimy punktami, które będziesz mógł wymienić na przywileje i wyjazdy z AFRISO! Zapraszamy na www.afrisoexpert.pl