Wielkie Mistrzostwa Promocji

13 maja 2024
1 minuta czytania

Przed nami wielkie piłkarskie święto: Mistrzostwa Europy w piłce nożnej. Wiadomo -  kibicujemy naszym, ale dla pewności wystawiamy także własnych zawodników! Podgrzewamy emocje i ogłaszamy Wielkie Mistrzostwa Promocji!!!

 

WMP_aktualnosc.jpg

 

Start: 13 maj 2024 r.

Oficjalni sponsorzy drużyn: AFRISO i SALUS Controls

Do zgarnięcia atrakcyjne nagrody, a wśród nich: mnóstwo sprawdzonych, markowych produktów do instalacji grzewczych oraz ogrzewania podłogowego, w tym siłowniki termoelektryczne, termostaty oraz separatory zanieczyszczeń ADS 160 za 1 zł, a także oryginalna replika piłki Euro 2024. W naszych Mistrzostwach i Ty możesz zostać zwycięzcą!

Poznaj faworytów w Grupie Mistrzów, postaw na pewniaków i wygrywaj!

Oto nasze drużyny:

 

FC 160 ADS „Gruby na bramę”

 

Drużyna magnetycznych separatorów zanieczyszczeń ADS 160 jest niezwykle skuteczna w obronie. Zawodnicy gęsto ustawiają się na własnej połowie nie przepuszczając przeciwnika. As w rękawie tej mocnej drużyny to 12 zawodnik.

Postaw na FC 160 ADS! Przy zakupie 11 sztuk magnetycznych separatorów zanieczyszczeń ADS 160 - dwunasty separator dostaniesz za 1 zł!

 

KS TERMOSTATY „Narzuć swój styl gry”

 

Drużynę KS TERMOSTATY wyróżnia doskonała kontrola sytuacji na boisku oraz łatwość, z którą narzucają swój styl gry.

Postaw na KS TERMOSTATY! Kupując listwę sterującą KL06-M, modułu sterowania PL07 oraz pięć regulatorów temperatury (VS30W lub HTRS230) - szósty regulator dostaniesz za 1 zł!

 

AFC SIŁOWNIKI "Strzał w jedenastkę"

 

Drużyna AFC Siłowniki to twardy football. Sprawni zawodnicy w prosty i skuteczny sposób odcinają przeciwników od medium.

Postaw na AFC Siłowniki! Kupując 10 sztuk Siłowników termoelektrycznych SALUS Controls T30NC230A - jedenasty siłownik otrzymasz za 1 zł!