Program partnerski AFRISOExpert dla dystrybucji

31 stycznia 2019
2 minuty czytania

Program partnerski AFRISOExpert został stworzony dla wszystkich, którzy chcą pogłębiać swoje kompetencje z zakresu produktów i dobrych praktyk AFRISO. Serwis umożliwia czynny udział w programie poprzez logowanie na stronie, dostęp do wiedzy i wykonywanie zadań niezbędnych do zdobycia kolejnych stopni autoryzacji.

 

Jak mogę dołączyć do programu?

1. Wejdź na www.afrisoexpert.pl
2. Zarejestruj się.
3. Czekaj na weryfikację.
4. Pogłębiaj wiedzę!

 

Masz już konto w programie?

Twoim celem jest zdobywanie wiedzy w celu posiadania najwyższych kompetencji w zakresie nowoczesnych systemów grzewczych oraz dysponowanie wiedzą i umiejętnościami niezbędnymi do montażu i obsługi urządzeń do pomiaru, nadzoru oraz regulacji instalacji, w tym produktów marki AFRISO. Tym samym pozwoli to na zwiększanie satysfakcji klienta z jakości wykonywanej usługi, co ma bezpośrednie przełożenie na wzrost sprzedaży oferowanych produktów.

Dlatego po założeniu konta przejdź do zakładki e-szkolenia, poprzez którą zostaniesz przekierowany do platformy szkoleniowej.

 

Co to jest platforma szkoleniowa i dlaczego mam z niej korzystać?

Platforma szkoleniowa pozwala na zdobycie wiedzy i informacji o rozwiązaniach opartych o urządzenia znajdujące się w ofercie AFRISO. Wszystkie szkolenia znajdujące się na platformie przygotowane zostały przez zespół techniczny AFRISO. Dzięki temu masz pewność, że czas poświęcony na edukację w ramach portalu przyczyni się do rozwoju zawodowego. Z platformy możesz skorzystać o dowolnej porze dnia, ponieważ dostępna jest 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

 

W jaki sposób zdobywam stopnie autoryzacji?

W programie AFRISOExpert istnieją 3 stopnie autoryzacji. Po osiągnieciu każdego z nich dostajesz imienny certyfikat autoryzacji danego stopnia. Aby to osiągnąć należy ukończyć szkolenia i testy na platformie szkoleniowej. Za wszystkie aktywności w programie otrzymujesz punkty.

 

Pogłębiaj wiedzę w programie AFRISOExpert.

https://www.afriso.pl/storage/files/manager/newsy/wiedza.png

Pogłębiaj wiedzę
biorąc udział w e-szkoleniach i warsztatach z przedstawicielem AFRISO

https://www.afriso.pl/storage/files/manager/newsy/doswiadczenie.png

Dziel się doświadczeniem
przez czynną dyskusję i wymianę wiedzy z innymi uczestnikami programu

https://www.afriso.pl/storage/files/manager/newsy/certyfikaty.png

Zdobądź certyfikat autoryzacji
potwierdzający wiedzę dotyczącą stosowania produktów AFRISO

 

Zarejestruj się na www.afrisoexpert.pl i pogłębiaj swoją wiedzę techniczną!