Agregaty pompowe pojedyncze i podwójne RL

Projektując nowoczesną instalację grzewczą, warto postawić na sprawdzone komponenty, dzięki którym cały układ będzie działał niezawodnie. Produkowane przez Afriso agregaty pompowe pojedyncze RL to świetnie rozwiązanie, gwarantujące trwałość oraz stabilne funkcjonowanie systemu. Podwójne warianty sprawdzają się jeszcze lepiej, zwłaszcza w sytuacjach, gdy niezbędna jest stała praca pod dużym obciążeniem. Wybierz model oferujący przepływ 100, 260, 460, 900, 1400 lub 2100 l/h i przekonaj się, jak łatwo można zapewnić wysoką wydajność ogrzewania w całym budynku. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem!

Stabilna praca i wysoka wydajność – agregaty pompowe RL od Afriso

Wybierz ekonomiczne i skuteczne rozwiązania, stworzone z myślą o zasilaniu palników automatycznych olejem opałowym. Oferowane rozwiązania doskonale sprawdzają się w złożonych instalacjach, które powinny działać bez konieczności manualnej ingerencji. Decydując się na montaż komponentu, jakim jest wydajny agregat pompowy podwójny RL 3 GET R P, 900 l/h lub inne warianty o natężeniu 100, 260, 460, 1400 czy 2100 l/h masz pewność, że układ grzewczy utrzyma stałą wydajność, a panujące wewnątrz niego ciśnienie zagwarantuje nieprzerwany dopływ opału. W systemach działających nieregularnie warte rozważenia są natomiast pompy pojedyncze.

Najlepsze agregaty RL do instalacji grzewczych

Oferowane przez nas produkty to doskonały wybór do skomplikowanych systemów wymagających nowoczesnych rozwiązań. Agregat pompowy pojedynczy RL 2100 l/h jest w stanie zapewnić doskonałą wydajność ogrzewania nawet w przypadku dużego zużycia oleju. Modele o mniejszym natężeniu, jak 1400, 900, 460, 260 oraz 100 l/h świetnie sprawdzą się w mniejszych układach. Urządzenia działają wyłącznie wtedy, kiedy pojawia się konieczność dostarczenia oleju do palnika, a wykorzystując konstrukcje podwójne można zadbać o większą żywotność sprzętu dzięki naprzemiennej pracy.

Niezawodne rozwiązania grzewcze – podwójne i pojedyncze agregaty pompowe RL

Wykorzystując produkty wytwarzane przez Afriso, zagwarantujesz sobie spokój oraz przekonasz się, jak wiele możesz oszczędzić dzięki wysokiej klasy komponentom do systemów grzewczych. Agregaty pompowe podwójne RL pozwolą utrzymać w układzie stałe ciśnienie, co przełoży się na mniejsze zużycie energii, a dzięki naprzemiennej pracy pomp masz pewność, że ogrzewanie pozostanie sprawne nawet w przypadku awarii jednej z części tłoczących olej.

Zapoznaj się z naszą ofertą i już dziś wybierz najlepszy agregat pompowy pojedynczy RL 0 NT, 100 l/h, 260 l/h 460 l/h, 900 l/h, 1400 l/h lub 2100 l/h. Zadbaj o stabilne oraz wydajne działanie instalacji grzewczej w budynku. Postaw na najwyższą jakość i zamów produkty od Afriso już dziś!

Mogą Cię zainteresować również inne agregaty pompowe w naszym sklepie:

 

 

Lub dodatkowe wyposażenie agregatów oleju opałowego i napędowego: