Spotkajmy się na ENEX

01 lutego 2024
1 minuta czytania

Przed nami jedno z najważniejszych wydarzeń związanych z rozwojem ekologicznych i energooszczędnych technologii oraz energii odnawialnej. W dniach 7-8 lutego odnajdźcie nasze stoisko na kieleckich targach ENEX. Obiecujemy, tym razem Was zaskoczymy!

 

Tytuł grafiki

ENEX to punkt obowiązkowy w targowym kalendarzu producentów i dystrybutorów technologii opartych na odnawialnych źródłach energii.

Już za tydzień na Targach Kielce topowe światowe marki zaprezentują swoje najnowsze rozwiązania z zakresu fotowoltaiki, falowników, pomp ciepła, magazynów energii, a także elektromobliności. Z pewnością możemy się spodziewać najnowszych modeli samochodów elektrycznych, dronów oraz osprzętu elektroinstalacyjnego.

Tegoroczna, 26 edycja, kieleckich targów ENEX będzie gratką dla wszystkich zainteresowanych rozwojem zielonej energetyki, a także niepowtarzalną okazją do wymiany doświadczeń, wiedzy oraz nawiązania współpracy.

To oczywiste, że na ENEX nie może zabraknąć rozwiązań AFRISO do wydajnych i oszczędnych instalacji grzewczych wspierających pracę pomp ciepła, instalacji fotowoltaicznych i geotermii.

 

Tytuł grafiki


W tym roku postanowiliśmy Was zaskoczyć i porwać w pełną niespodzianek podróż w czasie. Zapraszamy do świata instalacyjnych nowinek i zabawy z konwencją.

Będziemy na Was czekać 7 i 8 lutego (środa i czwartek) na ENEX w Targach Kielce w godzinach od 9.00 do 17.00 w hali G na stoisku nr 18.

Wstęp dla zwiedzających jest darmowy!!! Zapraszamy do rejestracji tutaj

Do zobaczenia!