Nowe wydanie cennika AFRISOBasic 2020

24 sierpnia 2020
1 minuta czytania

Jest już dostępne nowe, II wydanie cennika AFRISOBasic 2020

Marka AFRISOBasic cieszy się dużym uznaniem na rynku. Dziękujemy Wam za informacje i sugestie na temat naszych produktów - możemy w ten sposób jeszcze lepiej dopasować ofertę do konkretnych potrzeb instalatorów.

Produkty AFRISOBasic to uzupełnienie oferty AFRISO o przemyślane rozwiązania, sprawdzone urządzenia i gotowe do montażu układy regulacyjne. Pomogą w wykonaniu dobrych instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej.

Każdy produkt AFRISOBasic to gwarancja europejskiej, powtarzalnej jakości z wkładem polskiej myśli technicznej. Proponujemy rozwiązania, które tworzymy w odpowiedzi na ciągle zmieniające się potrzeby rynku instalacyjnego. Otrzymujecie od nas urządzenia w rozsądnej cenie, w oparciu o wysokie standardy obsługi AFRISO.

Wśród nowości w ofercie AFRISOBasic prezentujemy:

  • Moduły mieszające BTU do ogrzewania podłogowego z zaworem ATM (str. 12-13)
Moduły mieszające BTU Nowa generacja modułów mieszających BTU do ogrzewania podłogowego z zaworem ATM 561 - teraz do wyboru z pompą Grundfos UMP3 Auto lub Wilo Para SC.

 

  • Zestawy mieszające ze sprzęgłem hydraulicznym BPS (str. 26 - 29)
Zestawy mieszające ze sprzęgłem hydraulicznym BPS Nowa generacja zestawów mieszających BPS ze sprzęgłem hydraulicznym - teraz do wyboru z pompą Grundfos UMP3 lub Wilo Para SC.

 

POBIERZ cennik AFRISOBasic w wersji PDF:

Cennik AFRISO Basic

  CENNIK AFRISOBasic
 
(2,97 Mb PDF)
 

Pobierz

 

Zapraszamy także do KATALOGU ONLINE AFRISOBasic - znajduje się tam cała oferta produktów z linii AFRISOBasic.