I wydanie cennika AFRISO 2023

13 kwietnia 2023
1 minuta czytania

I wydanie cennika AFRISO 2023

 

Z uwagi na zmianę cen na produkty AFRISO prezentujemy I wydanie naszego tegorocznego cennika. To komplet informacji o urządzeniach AFRISO i AFRISOBasic w jednym miejscu.

Oferta AFRISO - najpopularniejsze produkty i nowe generacje urządzeń.

AFRISOBasic - to uzupełnienie oferty o gotowe do montażu układy regulacyjne plus sprawdzone rozwiązania w ekonomicznych cenach.

 

Najważniejsze nowości

  • Zawór antyzamrożeniowy AAV do pompy ciepła typu monoblok - chroni wewnętrzne elementy pompy ciepła i instalacji przed uszkodzeniami wywołanymi zamrożeniem medium.
  • Zbiornik buforowy ABT 50 - akumuluje ciepło / chłód, zwiększa pojemność instalacji, ogranicza częstotliwość włączania źródła ciepła / chłodu. Przeznaczony głównie do pomp ciepła, kotłów gazowych i elektrycznych.
  • Pompa obiegowa do centralnego ogrzewania APH – posiada 9 różnych charakterystyk pracy, które zapewniają stabilny przepływ medium oraz efektywne, niezawodne działanie.
  • Moduł przełączający BDU 571 – pompuje czynnik grzewczy i przełącza przepływ medium między buforem a zasobnikiem c.w.u. po odpowiednim sygnale sterującym z automatyki źródła ciepła albo innego sterownika.
  • Armatura do napełniania i płukania instalacji AFC – do ręcznego opróżniania instalacji z medium i do napełniania, płukania oraz odpowietrzania instalacji po podłączeniu do sieci wodociągowej albo pompy płuczącej.
  • Zestaw do pomiaru temperatury zasilania i powrotu pompy ciepła z wymienną głowicą CAPBs sens TK11 – umożliwia pomiar za pomocą dwóch szczypcowych czujników temperatury.

 

Ceny obowiązują od 1.04.2023 r.

 

Cennik AFRISO

Wersja PDF cennika

Masz go zawsze pod ręką - w telefonie, na komputerze, na tablecie.

Cennik AFRISO

Wersja drukowana cennika

Jeśli przywykłeś do formy papierowej, nie ma problemu - wypełnij formularz i wyślemy ją do Ciebie za darmo.

Katalog online 

Kompletną ofertę AFRISO i AFRISOBasic razem z aktualnymi cenami i dostępnością znajdziesz w katalogu.

 

Katalog AFRISO