Nowe wydanie cennika AFRISOBasic 2019

28 stycznia 2019
1 minuta czytania

Nowe wydanie cennika AFRISOBasic jest już dostępne. Sprawdź, co się zmieniło.

Marka AFRISOBasic jest obecna na polskim rynku już od blisko 3 lat. Spotkała się z bardzo dużym uznaniem z Waszej strony. Zebrane przez ten czas doświadczenia, opinie i uwagi systematycznie wykorzystujemy w naszej działalności. Dzięki temu nasza oferta jest coraz lepiej dopasowana do Waszych potrzeb. Produkty AFRISOBasic uzupełniają ofertę AFRISO o wachlarz ciekawych rozwiązań, przemyślanych wyrobów oraz gotowych do montażu układów regulacyjnych, przeznaczonych do wykonywania dobrych instalacji centralnego ogrzewania oraz ciepłej wody użytkowej. Najczęściej znajdują one zastosowanie w domach jednorodzinnych i podobnych obiektach budowlanych.

Każdy produkt AFRISOBasic to europejska, powtarzalna jakość z wkładem polskiej myśli technicznej. Proponowane przez nas rozwiązania zostały stworzone w odpowiedzi na szybko zmieniające się potrzeby rynku instalacyjnego. Dostarczamy produkty w rozsądnej cenie, w oparciu o wysokie standardy obsługi AFRISO.

 Wśród nowości prezentujemy:

 • Moduł mieszający BRU do ogrzewania podłogowego z zaworem ARV ProClick oraz zestaw dwóch mosiężnych nypli G1" (str. 14-15)
   
  Moduł mieszający BRU Moduł mieszający BRU do ogrzewania podłogowego z zaworem ARV ProClick oraz zestaw dwóch mosiężnych nypli G1" z uszczelkami stożkowymi do łatwego podłączenia modułu mieszającego.

 

 • Sprzęgło hydrauliczne ocieplone BLH 850 z rozdzielaczem, odpowietrznikiem automatycznym i zaworem spustowym oraz stojak do sprzęgła hydraulicznego BLH 822 (str. 22)
   
  Sprzęgło BLH 850 Sprzęgło BLH 850 z rozdzielaczem składa się ze stalowego ocynkowanego korpusu, dwuczęściowego ocieplenia wykonanego z pianki izolacyjnej (XLPE) oraz wyposażenia w postaci odpowietrznika automatycznego z zaworem stopowym oraz zaworu spustowego KFE.

 

 • Zestaw: regulator pogodowy BWC 310 wraz z siłownikiem ARM 141 ProClick (str. 32-33)
   
  Regulator pogodowy BWC 310 Zestaw zawierający regulator pogodowy BWC 310 wraz z 3-punkowym siłownikiem ARM 141 ProClick służy do zautomatyzowania procesu regulacji temperatury na zaworze mieszającym zarówno 3- jak i 4-drogowym w zależności od temperatury zewnętrznej.

Wycofane z oferty:

 • Przeponowe naczynia wzbiorcze do instalacji c.o. i c.w.u
Przeponowe naczynia wzbiorcze do instalacji c.o. i c.w.u Przeponowe naczynia wzbiorcze do instalacji c.o. i c.w.u. zostały wycofane z oferty.

 

Pobierz cennik AFRISOBasic w wersji PDF.

AFRISO Basic

  CENNIK AFRISOBasic
 
(3,21 Mb PDF)
 

Pobierz

 

Zapraszamy również do Katalogu online AFRISOBasic gdzie znajdziecie pełną ofertę produktów z linii AFRISOBasic.