II wydanie cennika AFRISO 2022

08 czerwca 2022
1 minuta czytania

II wydanie cennika AFRISO 2022

Z uwagi na zmianę cen na produkty AFRISO prezentujemy II wydanie naszego tegorocznego cennika. To komplet informacji o urządzeniach AFRISO i AFRISOBasic w jednym miejscu.

Oferta AFRISO - najpopularniejsze produkty i nowe generacje urządzeń plus premierowe nowości.

AFRISOBasic - to uzupełnienie oferty o gotowe do montażu układy regulacyjne plus sprawdzone rozwiązania w ekonomicznych cenach.

 

Najważniejsze nowości

  • Rozdzielacze KSV 125 do 160 kW, pionowe sprzęgło hydrauliczne HW do 160 kW - łączą od dwóch do pięciu grup pompowych PrimoTherm z jednym źródłem ciepła / chłodu. Można doposażyć w osobne sprzęgło hydrauliczne HW do 160 kW.
  • Grupy bezpieczeństwa GAK ST z przyłączem do naczynia przeponowego - chronią przed nadmiernym wzrostem ciśnienia, pozwalają na jego kontrolę i odpowietrzenie instalacji.

 

Nowe generacje

  • Zawory temperaturowe ATV - dokładniejsza regulacja temperatury, stabilniejszy przepływ na wyjściu do kotła c.o., jeszcze łatwiejsza konserwacja. Cztery modele z fabrycznie ustawioną temperaturą znamionową na 45, 50, 55, 60°C.
  • Regulator pogodowy ARC 345 ProClick - skuteczniejsza regulacja temperatury, umożliwia podłączenie pompy obiegowej i sterowanie jej pracą.
  • Rozdzielacze poliamidowe ProCalida EF1 K - lekkie i odporne na korozję. Modułowa konstrukcja pozwala na szybkie dołożenie kolejnego obiegu bez utraty szczelności.

Ceny obowiązują od 16.05.2022 r.

 

Wersja PDF cennika

Cennik masz zawsze pod ręką - w telefonie, na komputerze, na tablecie. Plus ekologia - mniej papieru.

 

II wydanie cennika AFRISO 2022

 

Wersja drukowana cennika

Jeśli przywykłeś do formy papierowej, nie ma problemu - wypełnij formularz i wyślemy ją do Ciebie za darmo.

 

II wydanie cennika AFRISO 2022 wersja drukowana

 

Katalog online 

Kompletną ofertę AFRISO i AFRISOBasic razem z aktualnymi cenami i dostępnością znajdziesz w katalogu.

 

Katalog AFRISO