#AFRISOMaToNaYouTube!

25 maja 2018
1 minuta czytania

#AFRISOMaToNaYouTubie czyli filmy poradnikowe dla instalatorów

Logo YouTube

Kanał AFRISOpl na YouTube został stworzony w celu prezentowania sprawdzonych i skutecznych sposobów rozwiązywania problemów, optymalizacji, ochrony oraz kontroli instalacji grzewczych jak i chłodniczych.

Obszerna wiedza instalatorska w pigułce pozwoli na poszerzanie specjalistycznej jak i podstawowej wiedzy instalatorskiej. Z ponad 50-ciu filmów o różnej tematyce można nauczyć się m.in. jak regulować temperaturę podgrzewacza wody użytkowej, jak chronić kotły, czy instalacje lub w jaki sposób montować całe systemy do ogrzewania bądź grupy pompowe. Nie brakuje też animacji produktowych, filmów z życia firmy, a nawet konkursów. To wszystko dostępne jest pod adresem www.youtube.com/afrisopl

Platforma stanowi również idealny kanał komunikacji pomiędzy firmą, a klientami. Pod filmami pojawia się wiele komentarzy z konkretnymi pytaniami, na które zawsze bardzo szybko i wyczerpująco odpowiadają pracownicy firmy AFRISO z Zespołu Wsparcia Technicznego.
 

AFRISO - filmy poradnikowe AFRISO - filmy poradnikowe AFRISO - filmy poradnikowe

Dajemy niezwykłą szansę aktywnego rozwoju swoim widzom. Poszukuje instalatorów, którzy chcieliby na oficjalnym kanale AFRISOpl zaprezentować swoje umiejętności i wiedzę innym klientom firmy na temat montażu i zastosowań produktów na instalacji. Jako pierwszy swoich sił spróbował instalator Przemek Herdzina z firmy F.H.U. APINEX Adam Herdzina, który jak sam przyznaje po opublikowaniu filmu jest bardziej rozpoznawany w hurtowniach, a w oczach klientów jego wartość znacznie wzrosła. Film dostępny jest na naszym kanale na YouTube, zapraszamy do obejrzenia, "Jak w prawidłowy sposób montować grupy pompowe PrimoTherm".
 

Zostań expertem AFRISO

Akcja firmy „Zostań Expertem w filmach poradnikowych” daje niesamowite możliwości, takie jak darmową promocję swojego biznesu czy nowe doświadczenie. Wystarczy wysłać swoje zgłoszenie na adres mailowy filmy@afriso.pl, a firma AFRISO przyjedzie do Ciebie z kamerą i potrzebnymi produktami, aby nagrać kolejny film poradnikowy z Tobą w roli głównej!
 

Zapraszamy do śledzenia oraz zostawienia subskrypcji na naszym kanale AFRISOpl na YouTube!

Subskrybuj kanał AFRISO