10 000 subskrypcji kanału AFRISOpl na YouTube!

20 listopada 2019
1 minuta czytania

Z przyjemnością informujemy o kolejnym sukcesie kanału AFRISOpl na YouTube! Nasze filmy poradnikowe dla instalatorów cieszą się coraz większą popularnością - osiągnęliśmy już ponad 10 000 subskrypcji!

Dziękujemy wszystkim widzom, którzy obejrzeli produkcje AFRISO ponad 2 300 000 razy!

Kanał AFRISOpl na YouTube to przede wszystkim profesjonalne filmy poradnikowe, które opisują konkretne przykłady "z życia", jakie napotyka każdy instalator. Przekazujemy wiedzę w przystępny sposób, zrozumiały dla ekspertów i początkujących. Zdecydowanie przedkładamy praktyczne rozwiązania nad nieciekawe, teoretyczne wywody. Stawiamy na interakcję z widzami: żaden merytoryczny komentarz nie pozostaje bez odpowiedzi. Nasza społeczność często sama dostarcza pomysłów na kolejne odcinki.

 

AFRISO na YouTube

Nasze plany na przyszłość? Chcemy jeszcze mocniej związać ze sobą rozszerzającą się grupę widzów. Mamy rozpisany plan na wiele kolejnych filmów, w których będziemy pomagać w rozwiązywaniu Waszych problemów na instalacjach.

Na karcie społeczności kanału AFRISOpl na YouTube znajdziecie fotorelację z uroczystości, na której nasz zespół filmowy został nagrodzony niespodzianką za swoje wysiłki :)

Jeszcze raz - wielkie dzięki za Wasze zaangażowanie! Jeżeli jeszcze tego nie zrobiliście, zapraszamy do subskrypcji kanału AFRISOpl na YouTube!

Nowe filmy znajdziecie na naszym kanale co 2-gą niedzielę o godzinie 18:00!

 

 

Zasubskrybuj kanał AFRISO