Targi Instalacje i MPI 2018 za nami!

14 maja 2018
2 minuty czytania

Trwający od 23-26 kwietnia blok targów INSTALACJE, SECUREX, SAWO, GREENPOWER I EXPOPOWER przyciągnął na Międzynarodowe Targi Poznańskie prawdziwe tłumy!

Do Poznania przyjechało 28 578 fachowców z całego kraju.

AFRISO na Targach Instalacje 2018Międzynarodowe Targi Instalacyjne

Na naszym stoisku można było znaleźć wiele ciekawych i przydatnych informacji dla Instalatorów. Prezentowaliśmy m.in. Innowacyjny System ProClick - czyli NOWY system montażu bez użycia narzędzi. Dzięki systemowi  ProClick montaż siłownika elektrycznego ARM ProClick na obrotowym zaworze mieszającym ARV ProClick sprowadza się do dwóch prostych kroków: zdjęcia pokrętła z zaworu ARV ProClick i nałożenia na zawór siłownika ARM ProClick.

Naszym klientom przypadły do gustu instalacje edukacyjne oraz filmy poradnikowe na kanale YOUTUBE AFRISOpl, do których współtworzenia serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych instalatorów.                                          

W tym roku na MTP firma AFRISO prezentowało się wraz z firmą GRUNDFOS, której chcieliśmy serdecznie podziękować za wzorową współpracę i realizację stoiska targowego.                                                                                                                                             

                                                                                                         

 

Międzynarodowe Targi Instalacyjne - stoiska

Międzynarodowe Targi Instalacyjne - stoisko AFRISO

Miło nam poinformować, że AFRISO znalazło się wśród prestiżowego grona lauretów 2 nagród:

1. Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich 2018 za Innowacyjny System ProClick

 

Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich
2. Acanthus Aureus za stoisko najbardziej sprzyjające realizacji strategii marketingowej.

 

Acanthus Aureus

 

Serdecznie dziękujemy!

 

Mistrzostwa Polski Instalatorów

 

Mistrzostwa Polski Instalatorów6 Mistrzowstwa Polski Instalatorów

AFRISO było również partnerem strategicznym VI Mistrzostw Polski Instalatorów.
Najlepsi instalatorzy przyjechali do Poznania, aby skorzystać z jedynej w Polsce okazji zmierzenia się w zaciętej rywalizacji i zdobycia tytułu Mistrza Polski Instalatorów 2018.               
Na zwycięzcę czekała nagroda główna – nowy Citroen Berlingo. 

Po wielu godzinach emocjonujących zmagań, walki z czasem i stresem najlepszym instalatorem okazał się Dariusz Piotrowski z czasem 00:03:52,12; drugie miejsce zajął Wojciech Matowicki z czasem 00:03:59,64; na miejscu trzecim uplasował się Jakub Banasiak osiągając czas 00:04:07,09. 
Finał Mistrzostw Polski Instalatorów poprzedziły eliminacje, które w wyjazdowej formie „Instalacji On Tour”, rozegrane zostały w 2017 roku w piętnastu miastach Polski. Chętni do udziału w finale MPI mogli także skorzystać z eliminacji uzupełniających – pierwszego i drugiego dnia targów INSTALACJE.  
 
Ostatniego dnia targów odbyły się też Mistrzostwa Polski Instalatorów dla Szkół, w których to uczniowie, mogli spróbować swoich sił.  Najlepiej rokującym młodym instalatorem okazał się Mateusz Mikulski, który wszystkie czynności konkursowe wykonał w czasie 5:36,26.

 

 

Mistrzostwa Polski Instalatorów
 

AFRISO Targi Instalacyjne

Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie stoiska AFRISO na tegorocznych Targach Instalacje 2018 oraz Mistrzostwach Polski Instalatorów w Poznaniu, które są jednym z najważniejszych wydarzeń branżowych w Polsce.


Do zobaczenia na kolejnych Targach!