AFRISO na Targach Instalacje 2022 w Poznaniu

21 kwietnia 2022
2 minuty czytania

Nadeszła ta chwila! Od 25 do 27 kwietnia 2022 w Poznaniu wydarzenie, na które czekała cała branża - Targi Instalacje.

Nie może nas tam zabraknąć. Widzimy się na stoisku 138 w pawilonie 5.

Znacie AFRISO od lat - wiemy, że odwiedzicie nas z przyjemnością. Żeby po pandemicznej przerwie wynagrodzić oczekiwanie, przygotowaliśmy dużo atrakcji:

BRYKA HYDRAULIKA

 

Bryka Hydraulika

Przede wszystkim gorąca premiera nowej Bryki Hydraulika.

Idea Bryki to zrobienie samochodu pokazowego, w którym w jednym miejscu będzie komplet urządzeń i rozwiązań do instalacji. Tak, żebyście mogli zobaczyć i dotknąć wszystkich naszych propozycji.

W nowej Bryce Hydraulika przedstawimy niezawodne rozwiązania i komponenty do zrobienia dobrej instalacji podłogówki - od rozdzielaczy, przez zestaw mieszający i sprzęgło hydrauliczne, po nowy bufor ciepła ABT 50.

Oprócz tego będzie też druga Bryka Hydraulika, gdzie prezentujemy kompleksowe rozwiązania do Waszych kotłowni i instalacji. Będzie też pyszna kawa do woli i silna reprezentacja naszych ekspertów technicznych. Dobra okazja, żeby z nimi pogadać i razem znaleźć wyjścia z problemów na instalacjach.

STREFA YOUTUBE

 

Kanał YouTube AFRISO

Kanał AFRISOpl to największe medium poradnikowe dla instalatorów na świecie.

Mamy już dla Was ponad 140 filmów z mnóstwem wskazówek ułatwiających robotę na instalacjach.

Na Targach pojawi się Tomek, prowadzący filmy. Możecie zbić z nim piątkę, poznać się bliżej, podpowiedzieć, co chcielibyście oglądać w kolejnych odcinkach.

W tle cały czas będą lecieć najlepsze z najlepszych odcinków, więc zachęcamy do przystanięcia z kawą i obejrzenia solidnej porcji wiedzy.

DRUŻYNA A

 

Drużyna A

Na pewno kojarzycie ten program partnerski dla instalatorów. To miejsce, gdzie znajdziecie wszystko, od know-how (przedstawionego w formie ciekawych szkoleń), przez zabawę (atrakcyjne konkursy) i przede wszystkim olbrzymi katalog nagród do zdobycia za zakup produktów AFRISO i uczestnictwo w szkoleniach czy konkursach.

Na Targi przygotowaliśmy też coś ekstra: pierwsze losowanie Loterii Drużynówka! To zabawa dla uczestników programu Drużyna A z okazji 25 urodzin polskiego AFRISO. 

Zasady Loterii są proste jak instalacje z nami: każdy zarejestrowany kod z naszych urządzeń bierze udział w losowaniach, w których do wygrania są odkurzacze TEFAL, zestawy narzędzi MILWAUKEE i nagroda główna - 10 000 złotych!

Na miejscu będziecie mogli zarejestrować się do programu, posłuchać o jego szczegółach i spotkać innych kolegów po fachu, którzy już są w Drużynie A.

 

Widzimy się już wkrótce!