Instalatorskie rankingi Drużyny A na finale

22 grudnia 2023
2 minuty czytania

To już ostatnie dni rywalizacji uczestników Drużyny A. Cykliczne rankingi Drużyny A, w tym największy roczny, to dodatkowa premia za wybór rozwiązań AFRISO i szansa zdobycia atrakcyjnych nagród dla kolekcjonerów nypli – członków programu lojalnościowego AFRISO.

 

Projekt bez nazwy(1).png

Finał rankingów Drużyny A

Cykliczne  rankingi, w których zwycięzcy są wyłaniani na postawie liczby zgromadzonych punktów, to szansa zdobycia dodatkowych cennych nagród. Już w styczniu poznamy zwycięzców wielkiego finału rankingów Drużyny A: wojewódzkich i produktowych oraz ogólnopolskiego.Przypomnijmy, że w rankingach biorą udział wszyscy instalatorzy zarejestrowani w programie Drużyna A (nie muszą wykonywać żadnych dodatkowych czynności, udział jest automatyczny).

Warto jednak przed końcem roku sprawdzić swoją pozycję i ewentualnie zadbać o pozyskanie dodatkowych punktów np. poprzez udział w grywalizacji lub odbycie szkolenia.

Ranking ogólny Drużyny A obejmuje wszystkie punkty zdobyte od początku 2023 roku, w tym te uzyskane za szkolenia, udział w grze i innych akcjach promocyjnych, bez względu na to czy punkty te zostały odebrane przez uczestnika wcześniej w postaci nagród, czy nie. Na podobnej zasadzie działa ranking wojewódzki, który jednak zliczają się punkty za pół roku. Natomiast ranking produktowy punktuje nyple za rejestracje wybranego w kwartale produktu. 

 

Projekt bez nazwy(2).png

Nagrody

Osoby, które pod koniec 2023 roku uplasują się na trzech najwyższych pozycjach w poszczególnych klasyfikacjach otrzymają wartościowe nagrody. W Rankingu Ogólnym jest to Thermomix TM6, w Rankingu Wojewódzkim frytkownica beztłuszczowa TEFAL Easy Fry EY5018, natomiast osoba z najwyższym wynikiem w Rankingu Produktowym otrzyma zestaw Skrzyń Narzędziowych C Block Alu Log Kistenberg oraz zestaw ubrań roboczych.

Jeżeli jesteś członkiem Drużyny A wejdź i sprawdź swoją pozycję! Może to właśnie Ty jesteś na prowadzeniu?! To już ostatnie chwile na zdobycie dodatkowych nypli i wysunięcie się na prowadzenie.

Jeżeli jeszcze nie dołączyłeś do Drużyny A to najwyższy czas na rejestrację tutaj

 

Projekt bez nazwy.png

Drużyna A – markowe nagrody, karty płatnicze, gry fabularne i szkolenia

Drużyna A to program partnerski AFRISO skierowany do wszystkich instalatorów pracujących na produktach marki. Standardowo, jak w innych programach lojalnościowych, członkowie Drużyny A rejestrując zakupione produkty zbierają punkty, które mogą następnie wymieniać na markowe nagrody rzeczowe, karty przedpłacane lub zasilać równowartością punktów kartę płatniczą.

Dodatkowo uczestnicy programu mogą także zdobywać bonusowe punkty biorąc udział w szkoleniach instalatorskich udostępnianych na platformie Drużyny A, a także poprzez udział w fabularyzowanej grze, lub odwiedzając Brykę Hydraulika.