Uwaga NYPLOZJA NAGRÓD w Drużynie A

02 listopada 2023
2 minuty czytania

Polujesz na prezenty świąteczne? A może czekasz na wyprzedaże i obniżki cen? Teraz możesz odebrać jeszcze więcej nagród w naszym programie partnerskim dla instalatorów Drużyna A. Podwajamy wartość nypli za rejestrację naszych produktów!
 

W dniach od 2 listopada godz. 10.00 do 11 grudnia 2023 roku godz. 10.00 każdy zarejestrowany punkt w programie to nie 1, ale aż 2 nyple!

NYPLOZJA NAGRÓD

Proste zasady promocji

 

  • Podwojenie liczby punktów przebiega automatycznie w systemie po wpisaniu kodu.
  • Można zarejestrować dowolną liczbę kodów.
  • Aby nagrody dotarły do Was jeszcze przed Świętami, należy zamówić je do 3 grudnia.
  • Pamiętajcie, że możecie też zamieniać nyple w pieniądze dzięki przedpłaconej karcie Drużyny A.
  • Zebrane punkty nie kasują się po zakończeniu akcji.
  • Liczba nagród jest ograniczona.
Drużyna A

Na czym polega program?

Do Drużyny A mogą dołączyć zarówno firmy, jak i pojedynczy wykonawcy – wystarczy wypełnić formularz na stronie programu. W tym wyjątkowym programie partnerskim uczestnicy – jak na instalatorów przystało – nie zbierają punktów, lecz nyple. Przyznawane są za zakup wybranych produktów AFRISO oznaczonych kodami ukrytymi na opakowaniach pod zdrapkami. W zależności od rodzaju urządzenia zdobywamy różną liczbę nypli, które otrzymamy wpisując kody na stronie internetowej www.druzyna-a.afriso.pl lub wysyłając wiadomość sms. 

Nyple

Dlaczego warto wybrać Drużynę A?

Nyple wymienicie na różnorodne nagrody rzeczowe dostępne w bogatym katalogu, w którym każdy znajdzie coś dla siebie: od narzędzi, przez prezenty do domu i dla dzieci. Na tym jednak nie koniec – nyple wymienimy na złotówki dzięki opcji wyboru karty przedpłaconej lub zamówimy produkty firmy AFRISO. Co istotne zdobywamy nie tylko atrakcyjne nagrody, ale także wartościową wiedzę. Wszyscy uczestnicy programu mogą skorzystać z praktycznych wskazówek od ekspertów i jednocześnie powiększyć pulę zgromadzonych punktów na koncie. 

Program AFRISO pomyślany jest tak, aby zbierać nyple przy różnych okazjach: uczestnicząc w szkoleniach i akcjach specjalnych jak targi, wypełniając ankiety i quizy, czy przechodząc kolejne etapy specjalnej gry online. Co miesiąc możecie zdobyć dodatkowe punkty rejestrując produkty objęte promocją oraz skorzystać z „Mnożnika wiedzy” dostępnego w szkoleniu miesiąca. Kolekcję nypli powiększymy także odwiedzając Brykę Hydraulika.

Przekonajcie się sami i wejdźcie na druzyna-a.afriso.pl.