Gazela Biznesu 2016 oraz Super-Gazela 2016 dla AFRISO

06 lutego 2017
1 minuta czytania

AFRISO z przytupem rozpoczyna obchody 20-lecia w Polsce

20 lat na rynku   15 lat wzrostu
       
Gazele Biznesu   Super Gazele Biznesu


Z dumą i przyjemnością informujemy, że firma AFRISO sp. z o.o. nie tylko otrzymała 12 z rzędu wyróżnienie Gazela Biznesu, lecz także, po raz drugi, została uznana za Super-Gazelę!

Nagroda Super-Gazeli przyznawana jest firmie, która najwięcej razy w danym województwie, nieprzerwanie zdobywała tytuł Gazeli Biznesu.
Wg danych za okres do roku 2015 w gęsto zaludnionym i tradycyjnie pracowitym województwie śląskim to właśnie AFRISO może poszczycić się takim osiągnięciem!

Cieszymy się, że zostaliśmy docenieni tak prestiżową dla nas nagrodą. Sukces nie byłby jednak możliwy bez zaangażowania pracowników i naszych Klientów, którym chcielibyśmy gorąco podziękować.
Jesteśmy wdzięczni za zaufanie i wsparcie oraz pełni nadziei na dalsze lata owocnej współpracy. Fakt, że AFRISO znajduje się w tym prestiżowym gronie od 2005 roku, stanowi dla nas spore wyzwanie. Z pełną odpowiedzialnością możemy zadeklarować, że zrobimy wszystko, aby w tym gronie pozostać przez kolejne lata.
 
Obie nagrody zostały odebrane 2 lutego, na uroczystej gali w Katowicach, której organizatorem był dziennik gospodarczy Puls Biznesu.