Analizatory spalin Bluelyzer ST, CO, O2

Prezentowane analizatory spalin Bluelyzer ST, CO, O2 to zaawansowane technologicznie certyfikowane urządzenia przeznaczone do pomiaru temperatury, składu i monitoringu powietrza oraz ciągłego badania mieszanin generowanych przez instalacje grzewcze. Mierniki dedykowane są do wykonywania analiz w małych i średnich kotłach opalanych olejem lub gazem. Sprzęt spełnia rygorystyczne normy DIN EN dla tej kategorii produktowej. Oferujemy modele z drukarką i bez. Do zakupionych przyrządów można również zamówić solidną torbę transportową okuwaną z serii BlueLine, która zabezpieczy aparaturę pomiarową przed uszkodzeniem i zabrudzeniem. W sprzedaży mamy także walizki aluminiowe, w której można przechowywać zestaw dodatkowych filtrów do pułapki kondensatu Bluelyzer ST oraz klucz USB Bluetooth Smart BLE do komunikacji analizatora spalin z oprogramowaniem EuroSoft mobile Windows.

Analizator spalin Bluelyzer ST— profesjonalny miernik wielofunkcyjnego zastosowania

Mierniki spalin Bluelyzer ST to wysokiej klasy analizatory do pomiaru temperatury mieszanin powstających w wyniki spalania gazów (płynnych LPG, ziemnych) i olejów opałowych (lekkich, średnich i ciężkich). Urządzenia — dzięki czułym sensorom elektrochemicznym — pozwalają również na precyzyjne odczyty parametrów ciągu kominowego oraz stężeń CO i O2.

Zalety i atuty mierników spalin Bluelyzer ST

Funkcja automatycznego wyłączania po okresie braku aktywności, intuicyjna obsługa, interfejs USB do lądowania baterii, pojemna karta pamięci do zapisu danych — to najważniejsze zalety tych specjalistycznych mierników. Kolorowy wyświetlacz obsługiwany przez klawiaturę odporną na zapylenie i zabrudzenie, możliwość wydruku zarejestrowanych wyników, mała waga i niewielkie rozmiary, ułatwiające transportowanie to kolejne atuty poręcznego analizatora spalin Bluelyzer ST.

Akcesoria i zestawy dodatkowe do analizatorów spalin

W ciągłej sprzedaży mamy również klucze USB Bluetooth Smart BLE, które zapewnią dodatkową funkcjonalność, m.in. pozwalają na dostęp do opcji oprogramowania EuroSoft mobile Windows w postaci aplikacji:

  • Show Values — która umożliwia monitoring wyników pomiaru w postaci wartości liczbowych, wykresów słupkowych i liniowych,
  • Remote Viewer — pozwalającej na zdalną komunikację i sterowanie analizatorem z poziomu komputera.

W katalogu Afriso jest także torba/walizka transportowa BlueLine okuwana, aluminiowa. Solidna konstrukcja ma za zadanie chronić mierniki spalin CO i O2 i znajdujące się wyposażenie przed wstrząsami i zniszczeniem. W atrakcyjnych cenach oferujemy ponadto zestawy dodatkowych filtrów cząstek stałych i właściwych do pułapki kondensatu Bluelyzer ST. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. W razie pytań — chętnie pomożemy!

Mogą Cię zainteresować również inne analizatory spalin w naszym sklepie: