JUSTYNA GAWLIŃSKA

03.11.2017

Absolwentka Wyższej Szkoły Bankowej w Chorzowie na kierunku Logistyka. Bezpośrednio po ukończeniu studiów w roku 1997 dołączyła do zespołu budującego od podstaw firmę AFRISO. Przez lata od podszewki poznawała procesy związane z logistyką i obsługą klienta, zdobywając bezcenne doświadczenia i zrozumienie potrzeb klientów.

Aktualnie uczestniczy w strategicznym, operacyjnym i bieżącym zarządzaniem przedsiębiorstwem. Odpowiada za szeroko rozumiane zagadnienia logistyki i stacjonarnej obsługi klienta. Koordynuje wykorzystanie i rozwój firmowych systemów informatycznych.

Prywatnie jest mamą dwójki nastolatków, więc z psychologią pozostaje za pan brat. W wolnym czasie tworzy szkatułki, świeczniki, tacki – po prostu decoupage. Systematyczna i konsekwentna, logistyka jest nieustająco obecna w życiu prywatnym – przyszłoroczne letnie wakacje planuje już w listopadzie. Zakochana w Dalmacji i tam ładuje baterie co roku. Zamki, ruiny czy parę kamyczków, które kiedyś tworzyło zamek to kolejne miejsca, w których można ją spotkać.