Analizatory spalin Multilyzer STx, CO/h3, O2, NO

Proponujemy naszym klientom analizatory spalin MULTILYZER STx, O2, CO/h3, NO, SO2, CO+, NO2. To wszechstronne mierniki z serii BlueLine przeznaczone do pomiaru takich parametrów, jak temperatura gazów, prędkość powietrza, stężenie tlenku węgla, dwutlenku siarki, ciągu kominowego, ciśnienia atmosferycznego. Wysokiej klasy elektrochemiczne ogniwa zapewniają dokładność odczytów oraz ich powtarzalność. Urządzenia wyposażono w szereg przydatnych funkcji. Rejestrator danych, możliwość zapisu otrzymanych wyników do różnych formatów i tworzenia baz informacyjnych — to tylko niektóre opcje. Każdy sprzęt został przetestowany przez TÜV i jest zgodny z polskimi i unijnymi normami. W katalogu mamy również klucz USB Bluetooth Smart BLE, do komunikacji analizatora spalin z oprogramowaniem EuroSoft mobile Windows oraz zestaw dodatkowych filtrów do pułapki kondensatu Eurolyzer STX.

Miernik Mulilyzer STx — nowoczesny analizator do pomiaru spalin i nie tylko

Oferowane analizatory Multilyzer STx z rejestratorem/bazą danych, miernikiem ciągu kominowego i prędkości przepływu powietrza to niezbędne przyrządy podczas pracy z nowoczesnymi kotłami grzewczymi. Urządzenia tego typu pozwalają na ilościowe i jakościowe analizowanie produktów ubocznych spalania (O2, CO/h3, NO, SO2, CO+, NO2) oraz zbadania sprawności działania źródeł ciepła. Przy ich pomocy można również określić współczynnik nadmiaru powietrza i spełnianie norm, które dotyczą emisji spalin.

Analizator spalin Multilyzer STx z wieloma funkcjonalnościami

Nowoczesne analizatory spalin Multilyzer STx mają wiele zalet. Kluczową rolę odgrywają ogniwa elektrochemiczne wykonane w najnowszej technologii. Sensory redukują wpływ zabrudzeń i zanieczyszczeń na dokładność i powtarzalność odczytów. Na uwagę zasługuje również bardzo szybkie przejście miernika w stan gotowości pomiarowej. Funkcjonalność "Rejestrator danych" zapisuje wyniki stężeń O2, CO/h3 i NO na dołączonej karcie MicroSD. Użytkownicy mogą u nas kupić także zestawy dodatkowych filtrów do pułapki kondensatu Multilyzer STx. W ofercie Afriso są ponadto klucze USB Bluetooth Smart BLE, które pozwalają na dostęp do funkcji oprogramowania EuroSoft mobile Windows.

Analizator Multilyzer STx — miernik spełniający normę PN-EN 50379

Prezentowana norma składa się z trzech części, które dotyczą wymagań:

  • ogólnych i metod badań (PN-EN 50379-1),
  • przyrządów używanych do ustawowych przeglądów i ocen (PN-EN 50379-2),
  • urządzeń wykorzystywanych do serwisowania instalacji grzewczych opalanych gazem (PN-EN 50379-3).

Wszystkie te trzy wymogi spełnia analizator spalin Mulilyzer STx, który poradzi sobie z wysokimi stężeniami spalin, dokona pomiaru ciągów i strat kominowych oraz obliczy prędkość przepływu powietrza w układach wentylacyjno-klimatyzacyjnych.

 

Zobacz też inne rodzaje analizatorów spalin w naszym sklepie: