Osprzęt zbiornika oleju opałowego

Eksploatacja kotła olejowego wiąże się z koniecznością posiadania miejsca do magazynowania paliwa. Zapewniają je zbiorniki na olej opałowy, które zwykle montuje się w bezpośredniej bliskości pieca, czyli w piwnicy budynku. Oznacza to, że należy zwrócić szczególną uwagę na bezpieczeństwo ich eksploatacji. Ta w dużej mierze uzależniona jest od jakości stosowanego osprzętu oraz akcesoriów, która w przypadku produktów zgromadzonych w tej kategorii naszego sklepu internetowego AFRISO spełnia najwyższe możliwe standardy. Mamy wyposażenie do zasobników o różnej pojemności, w tym m.in. 1000 l czy 2000 l. Poznaj wszystkie dostępne rozwiązania i już dziś zamów wybrane!

Jaki osprzęt do zbiorników na olej opałowy oferujemy?

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz wszystko, co potrzebne do prawidłowej eksploatacji tego typu zasobników. Asortyment obejmuje taki osprzęt/akcesoria zbiornika oleju opałowego, jak m.in.:

  • zamknięcie wlewu klasyczne oraz szybkozłączne – służy to zabezpieczania rury umożliwiającej uzupełnianie paliwa,
  • kołpak odpowietrzający wykonany z metalu bądź solidnego tworzywa sztucznego – zarówno zapewnia odpowiednią wentylację, jak i stanowi element chroniący przed dostawaniem się zanieczyszczeń,
  • zamknięcie rury do sondowania.

Wszystkie powyższe akcesoria spełniają najwyższe standardy jakości, czego potwierdzeniem są uzyskane certyfikaty. Korzystając z tego osprzętu, zabezpieczysz zbiornik na olej opałowy o pojemności np. 1000 l czy 2000 l, przed dostawaniem się do niego wody oraz wydostawaniem się brzydkich zapachów i niebezpiecznych par paliwa.

Dlaczego warto u nas zamawiać akcesoria do zbiorników na olej opałowy?

Działając na rynku od roku 1869, jesteśmy dziś czołowym producentem szeroko pojętej armatury do instalacji CO, CWU, gazowych i wielu innych. Sprzedajemy różne rodzaje osprzętu/akcesoriów do zbiorników na olej opałowy – i inne produkty – w wielu krajach na wszystkich kontynentach. O najwyższej ich jakości świadczy m.in. fakt posiadania przez firmę AFRISO certyfikatu zgodności z normą ISO 9001. Bardzo często wyznaczamy nowe standardy w branży, dostarczając innowacyjne rozwiązania. Jednocześnie możemy pochwalić się licznymi wyróżnieniami i nagrodami, w tym m.in. prestiżową statuetką Złotego Instalatora.

Dzięki temu, wykorzystując nasz osprzęt, możesz mieć pewność, że zbiorniki do oleju opałowego – o pojemności 1000 l, 2000 l czy większej – będą doskonale zabezpieczone przed wyciekiem. Do produkcji tego typu akcesoriów wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone materiały, odporne na trudne warunki eksploatacji, w tym bezpośredni kontakt z paliwem.

Zamów sprawdzony osprzęt do zbiorników na olej opałowy!

Już dziś skorzystaj z oferty naszej firmy AFRISO i kup sprawdzone wyposażenie do zasobników na olej opałowy. Wszystkim klientom zapewniamy profesjonalne wsparcie w wyborze osprzętu – zapraszamy do kontaktu. Pomożemy Ci dopasować akcesoria do pojemności zbiornika (np. 1000 czy 2000 l) oraz jego parametrów technicznych. Gwarantujemy sprawną realizację zamówień i ekspresową dostawę.