Rozdzielacz BBM 870 na 2 obiegi

Rozdzielacz BBM 870 na 2 obiegi

AFRISO Basic
Rozdzielacz BLH 860 ze sprzęgłem hydraulicznym na 2 obiegi

Rozdzielacz BLH 860 ze sprzęgłem hydraulicznym na 2 obiegi

AFRISO Basic
Izolacja dwuczęściowa do BBM 870 na 2 obiegi

Izolacja dwuczęściowa do BBM 870 na 2 obiegi

AFRISO Basic
Wieszak ścienny do sprzęgła hydraulicznego zestawów BPS na 2 obiegi

Wieszak ścienny do sprzęgła hydraulicznego zestawów BPS na 2 obiegi

AFRISO Basic
Rozdzielacz BLH 890 ze sprzęgłem hydraulicznym na 3 obiegi

Rozdzielacz BLH 890 ze sprzęgłem hydraulicznym na 3 obiegi

AFRISO Basic
Izolacja dwuczęściowa do BLH 890 na 3 obiegi

Izolacja dwuczęściowa do BLH 890 na 3 obiegi

AFRISO Basic

Grupy pompowe i zestawy mieszające ze sprzęgłem hydraulicznym BPS

Do skomponowania sprawnie działającej instalacji niezbędne są komponenty najwyższej jakości, zapewniające jej płynne działanie. Jeśli poszukujesz grupy pompowej lub zestawu mieszającego, które uzupełnią zaprojektowaną przez Ciebie instalację, jesteś w dobrym miejscu. 

Grupa pompowa ze sprzęgłem do każdej instalacji

Grupy pompowe ze sprzęgłem są gotowymi układami hydraulicznymi, które możesz zastosować do instalacji grzewczej i chłodzącej. To niezbędne systemy, które łączą źródło ciepła i chłodu z instalacją grzejnikową lub płaszczyznową, a za ich pomocą można ręcznie wyregulować temperaturę. Dostępne u nas grupy pompowe są w pełni wyposażone w wymagane w systemie elementy. Filtr siatkowy, zawory odcinające, trójniki z zaworem zwrotnym czy termometry: zawierają wszystko to, co konieczne.

Grupy pompowe z naszej oferty są pełne najnowocześniejszych technologii. Na przykład grupy posiadające zawór mieszający wyposażone w siłownik ARM ProClick oraz podłączone do odpowiedniego regulatora pozwalają na zdalną regulację temperatury w instalacji. 

W AFRISO z łatwością znajdziesz grupy pompowe ze sprzęgłem, dedykowane do konkretnych rozdzielaczy, a także rozdzielacze ze sprzęgłem hydraulicznym, które dodatkowo równoważą przepływy, zapewniając właściwe warunki hydrauliczne dla pracy pomp obiegowych. 

Każdy z naszych produktów jest zbudowany z wytrzymałych, odpornych na korozję materiałów, jest łatwy w montażu i dostępny w kilku wariantach, tak, abyś mógł skorzystać z modelu, który będzie dopasowany do pozostałych komponentów instalacji.

Zestawy mieszające do ogrzewania podłogowego

Grupa pompowa ze sprzęgłem to nie wszystko. W naszej ofercie znajdziesz także zaawansowane zestawy mieszające do podłogówki. Są one wykorzystywane do połączenia źródła ciepła z dwoma obiegami instalacji grzewczej i sprawdzą się do systemów grzejnikowych, do ogrzewania podłogowego czy do ładowania zbiornika na ciepłą wodę użytkową

Zestawy mieszające ze sprzęgłem hydraulicznym, które stanowią część zestawu mieszającego BPS, pozwalają na separację obiegów pompowych, co umożliwia rozdzielenie obiegu pompowego źródła ciepła i obiegów pompowych instalacji grzewczej. Zestaw mieszający ze sprzęgłem hydraulicznym BPS to rozwiązanie, które pozwala na płynną, skuteczną pracę całej instalacji oraz źródeł ciepła, a także zwiększa żywotność pomp obiegowych. Dostępne u nas zestawy mieszające do podłogówki posiadają dodatkowo filtry siatkowe, pompy obiegowe, a także niezbędną armaturę, co sprawia, że są pełnymi, gotowymi do montażu układami hydraulicznymi.

Zestaw mieszający BPS czy grupa pompowa? Sprawdź dane techniczne

Przed zakupem zachęcamy do sprawdzenia parametrów, jakie posiada wybrany zespół mieszający do podłogówki. Warto upewnić się, jaka jest maksymalna temperatura i ciśnienie, które nie zaszkodzi elementom, a także jaką moc posiada. Istotne są również przyłącza. W razie pytań czy wątpliwości zachęcamy do kontaktu: z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.