Przełączniku poziomu SMMR2 i SMMR02

Myśląc o montażu nowoczesnej instalacji grzewczej, warto postawić na automatyzację, która pozwoli zaoszczędzić wiele wysiłku oraz sprawi, że system będzie działał bez konieczności ingerencji z zewnątrz. Przełącznik poziomu SMMR2 oraz SMMR02 jest wyposażony w sondy prętowe lub giętkie pozwalają wbudowanym systemom na automatyczny monitoring poziomu cieczy, dzięki czemu możliwe jest stałe uzupełnianie oleju opałowego. W oparciu o wskazania czujnika następuje dostosowanie pracy układu. Z urządzeniem świetnie współgra dostępny w naszej ofercie reduktor ciśnienia oleju 20 l/h, 200 l/h, 500 l/h, 1500 l/h, 3000 l/h. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą produktów do konstrukcji instalacji grzewczych!

Automatyzacja codziennych działań – przełączniki poziomu płynu w instalacji grzewczej

Decydując się na zakup sprzętów wytwarzanych przez Afriso, zyskujesz pewność, że zamontowany układ ogrzewania będzie działał sprawnie i niezawodnie. Nowoczesne rozwiązania, precyzyjne wykonanie oraz solidne materiały to gwarancja stabilnego funkcjonowania oraz wysokiej wydajności. Przełącznik poziomu SMMR02 oraz SMMR2 został stworzony z myślą o instalacjach wyposażonych w agregaty pompowe FP. Sondy giętkie lub prętowe obsługiwane przez zaawansowany sterownik pozwalają na otwieranie i zamykanie zaworów elektromagnetycznych, bądź też uruchamianie pompy. Dzięki nim możliwe jest także modulowanie natężenia przepływu cieczy po podłączeniu praktycznego urządzenia, jakim jest reduktor ciśnienia oleju o przepustowości 20, 200, 500, 1500 lub 3000 l/h.

Sondy prętowe i giętkie – praktyczne rozwiązania od Afriso

Produkowane przez nas urządzenia doskonale sprawdzają się w skomplikowanych instalacjach, które wymagają stałego monitorowania poziomu cieczy oraz precyzyjnego regulowania przepływu w rurach czy napełnienia zbiornika. Przełączniki poziomu SMMR2 z sondami prętowymi i SMMR02 z sondami giętkimi to niezastąpione wsparcie dla każdego posiadacza systemu grzewczego na olej opałowy. Połączone z zaworami elektromagnetycznymi oraz reduktorem ciśnienia mogą pomóc w obniżeniu kosztów eksploatacji układu oraz zwiększą jego żywotność poprzez modulowanie pracy dla utrzymania stałego natężenia przepływu, np. na poziomie 3000, 1500, 500, 200 czy 20 l/h.

Niezawodne przełączniki do instalacji grzewczych

Warto skorzystać z przygotowanej przez nas oferty wysokiej jakości komponentów. Przełączniki poziomu cieczy w zbiornikach instalacji grzewczej to gwarancja wysokiej jakości, precyzji i wydajności systemu. Warianty SMMR2 oraz SMMR02 z sondami giętkimi i prętowymi świetnie sprawdzą się w niejednym układzie. Zachęcamy do zapoznania się z ich specyfikacją, a także zamówienia współpracujących z czujnikami pomp FP i reduktorów ciśnienia oleju.

Mogą Cię zainteresować również inne agregaty pompowe w naszym sklepie:

 

 

Lub dodatkowe wyposażenie agregatów oleju opałowego i napędowego: