Agregaty pompowe pojedyncze i podwójne GPS

Współcześnie konstruowane instalacje grzewcze wymagają niezawodnych rozwiązań, które zagwarantują nieprzerwane działanie oraz wysoką wydajność. Właśnie takie są produkowane przez Afriso agregaty pompowe podwójne i pojedyncze GPS. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz przepływu na poziomie 30, 70, 130 czy 350 l/h, nasze wyroby sprawdzą się doskonale. Pompy ssące zagwarantują efektywne wtłaczanie oleju opałowego do systemu ogrzewania. Odkryj urządzenia zapewniające wysokie ciśnienie, dzięki którym płyn będzie mógł swobodnie poruszać się nawet w układach o dużych rozmiarach.

Agregaty GPS – nowoczesne rozwiązania grzewcze

Dbamy o to, aby nasi klienci otrzymywali wyłącznie produkty najwyższej jakości. Dlatego właśnie dostarczane przez Afriso podwójne i pojedyncze agregaty GPS pozwalają na montaż instalacji o doskonałej wydajności, dzięki której ogrzanie budynku będzie łatwiejsze niż kiedykolwiek. Pompa ssąca pozwala na umieszczenie urządzenia w odległości ponad 4 metrów od zbiornika – na tym dystansie przestają już działać zwyczajne modele o mniejszej mocy tłoczenia. Wybierając nasze sprzęty o natężeniu 30, 70, 130, czy 350 l/h, możesz mieć pewność, że rzeczywista wydajność będzie odpowiadała podanym parametrom.

Trwałość i niezawodność – agregat pompowy GPS od Afriso

Warto postawić na sprzęty, których skuteczność utrzyma się przez długi czas. Urządzenia z prezentowanego asortymentu występują w dwóch wariantach – z jedną lub dwoma pompami ssącymi. Decydując się na zakup tych drugich, znacząco zmniejszasz ryzyko przerw w funkcjonowaniu instalacji grzewczej. Agregat pompowy podwójny GPS 130 GET R P, 130 l/h, ale także warianty zapewniające natężenie na poziomie 350, 70 i 30 l/h to idealne uzupełnienie nowego systemu grzewczego w każdej nieruchomości. Przed zakupem dobrze jednak zastanowić się i skonsultować z ekspertami – być może wystarczy model pojedynczy, który zużywa mniej energii.

Agregaty pompowe GPS do każdej instalacji

Wybierając produkty od Afriso zyskujesz pewność, że system grzewczy będzie działał bez zarzutu. Pompy ssące zapewniają stałe ciśnienie w całej ścieżce olejowej oraz pozwalają ograniczyć wykorzystanie prądu. Nawet mały agregat pompowy pojedynczy GPS-35 NW 30 l/h jest w stanie zapewnić stabilną pracę instalacji ogrzewającej wnętrza. Zarówno modele oferujące natężenie przepływu na poziomie 70 czy 130 l/h, jak i wydajniejsze warianty gwarantujące nawet 350 l/h sprawią, że system będzie działał bez zarzutu.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą agregatów pompowych pojedynczych i podwójnych GPS. Dzięki nim nawet skomplikowana instalacja będzie łatwa w montażu oraz niezmiennie sprawna w każdych warunkach. Najwyższa jakość w korzystnej cenie dostępna jest właśnie tutaj! Zamów już dziś!

Mogą Cię zainteresować również inne agregaty pompowe w naszym sklepie:

 

 

Lub dodatkowe wyposażenie agregatów oleju opałowego i napędowego: