Agregaty pompowe pojedyncze i podwójne GP

Planując montaż nowoczesnej instalacji grzewczej w budynku, z całą pewnością chcesz, aby działała ona bez zarzutu. Z pomocą przychodzą oferowane przez nas agregaty pompowe pojedyncze i podwójne GP. Zapewnią one przepływ od 30 czy 70, aż po 800 czy nawet 1500 l/h! Solidne urządzenia od zaufanego producenta, jakim jest Afriso to doskonały wybór! Zadbaj o odpowiednie tłoczenie oleju opałowego czy napędowego z użyciem wydajnych komponentów dostępnych w naszym asortymencie. Przekonaj się, że ekonomiczne i niezawodne ogrzewanie jest w zasięgu ręki.

Efektywne agregaty GP od doświadczonego producenta

Każdy z przedstawionych produktów wyróżnia się najwyższą jakością wykonania oraz doskonałą skutecznością pracy. Urządzenia odpowiadają za utrzymanie stałego ciśnienia w układzie, dlatego należy postawić na sprzęt, który będzie działał bez zarzutów. W niewielkich instalacjach grzewczych świetnie sprawdzi się agregat pompowy pojedynczy GP, NW 30, 30 l/h lub też wariant 130 NT R, 130 l/h czy jeszcze wydajniejszy 200 NT R, 200 l/h. Warto także zwrócić uwagę na podwójne konstrukcje, dzięki którym nawet w przypadku awarii jednej pompy druga będzie nadal mogła pracować bez zakłóceń.

Agregat pompowy GP 300, 500, 800 czy 1500 l/h – jaki wybrać?

Niezależnie od natężenia przepływu koniecznego do zasilenia układu – czy to 30, 70, 130, 300 l/h czy jeszcze więcej – należy pamiętać, że urządzenie powinno znajdować się maksymalnie 4 metry od zbiornika. Tylko wówczas można mieć pewność, że agregat pompowy GP będzie działał właściwie. Przy większej odległości niezbędne może okazać się zastosowanie wariantu ssącego, który również można znaleźć w naszej ofercie. Każdy z produktów dostępnych w przedstawionym asortymencie gwarantuje ponad 3 bary maksymalnego ciśnienia. Konstruując większą instalację, warto jednak postawić na sprzęt zapewniający nawet do 6 barów oraz natężenie przepływu na poziomie 500, 800 czy 1500 l/h. Warte uwagi są tutaj zarówno warianty pojedyncze, jak i podwójne.

Niezawodne agregaty pompowe GP od Afriso

Jeżeli zastanawiasz się, jakie komponenty najlepiej sprawdzą się w przygotowywanej instalacji grzewczej, to możesz mieć pewność, że sprzęt od Afriso spisze się doskonale. Sprawdź nasz agregat pompowy pojedynczy GP 70, 300, 500, 800 oraz 1500 l/h. Dowiedz się również, jak wiele mogą zaoferować warianty 200 NT R, 130 NT R oraz 30 NW. Wysokie ciśnienie oraz duża moc działania to gwarancja, że cała instalacja będzie działać sprawnie.

Postaw na najwyższą jakość oraz niezawodność, wybierając agregaty pompowe podwójne GP. Dzięki nim nawet układy pracujące pod dużym obciążeniem będą działały przez długi czas. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i zamówienia najlepszych pomp do instalacji grzewczej!

Mogą Cię zainteresować również inne agregaty pompowe w naszym sklepie:

 

 

Lub dodatkowe wyposażenie agregatów oleju opałowego i napędowego: