O krok dalej. Otwarcie nowego budynku AFRISO

12.04.2023

Ponad 1500 metrów kwadratowych powierzchni, sale konferencyjne, studio nagraniowe do realizacji filmów poradnikowych dla instalatorów, pomieszczenia dedykowane obsłudze klientów. To wszystko wnętrza naszego nowego budynku.

Ciągłe doskonalenie

Otwarcie zainaugurował Prezes, Michał Kulicki, 27 marca, czyli w rocznicę utworzenia ponad 26 lat temu naszej firmy. Nowa przestrzeń jest nie tylko funkcjonalna i interesująca pod względem wizualnym, ale również tak zaprojektowana, aby efektywnie zagospodarować pomieszczenia i płynnie poruszać się po budynkach.

 

Nowy budynek


Dwukrotnie większy metraż niż w dotychczasowym budynku. 40-osobowa kantyna. Ekologiczne i zgodne z europejskimi certyfikatami materiały. Przestrzenie szkoleniowe i pracownicze tworzące dwie linie komunikacyjne. To wszystko przekłada się na nowe możliwości rozwijania oferty produktowej i kompleksowych rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów.
 

 

Kreatywna przestrzeń

Duże przeszklenia zapewniają odpowiednie doświetlenie, a utworzony wewnętrzny ogród/patio jest miejscem spotkań, wymiany myśli i relaksu. Zieleń wewnętrzna jak i otaczająca budynek znajdujący się w sąsiedztwie radiostacji, symbolu Gliwic, zapewnia ergonomiczną przestrzeń do rozwijania bliskich relacji z klientami. Fasada naszego budynku jest ułożona z cegieł, które są zbliżone wyglądem do tradycyjnych budynków industrialnych. Jest to hołd oddany temu obszarowi, który z sukcesem transformował się z terenów kopalnianych na służące rozwojowi technologii i szeroko rozumianego biznesu.

 

Zaangażowanie i odpowiedzialność

Ogrzewanie oparte jest o najnowocześniejszy system pomp ciepła oraz paneli fotowoltaicznych. Wysokiej jakości materiały oraz infrastruktura spełniają najwyższe standardy komfortu i bezpieczeństwa pracy. Otwarcie nowego budynku to kamień milowy dla naszej firmy, pracowników, partnerów, ale przede wszystkim odbiorców. To dla Was ciągle doskonalimy usługi i wewnętrzne procesy.