Analizatory spalin Eurolyzer STx, CO/h3, O2, NO

Oferowane analizatory spalin EUROLYZER STx, CO/h3, O2, NO to uniwersalne urządzenia pomiarowe służące do analiz parametrów gazów w instalacjach grzewczych na paliwo stałe. Mierniki pozwalają na dokładną kalkulację wartości Eta dla wszystkich kotłów kondensacyjnych. Niektóre modele umożliwiają zbadanie ciągu kominowego, ciśnienia, prędkości i objętości strumienia powietrza. Mamy wersje z rejestratorem i bazą danych, które opcjonalnie zapewniają także pomiar prędkości przepływu powietrza (np. w systemach wentylacyjnych). Każdy sprzęt jest zaopatrzony w świadectwo fabrycznej kalibracji oraz certyfikat renomowanej i uznanej na świecie niemieckiej inspekcji technicznej TÜV. Dodatkową funkcjonalność zapewni klucz USB Bluetooth Smart BLE do komunikacji analizatora spalin z oprogramowaniem EuroSoft mobile Windows oraz zestaw dodatkowych filtrów do pułapki kondensatu Eurolyzer STx. Wszystkie te akcesoria kupisz w Afriso.

Mierniki spalin Eurolyzer STx — wieloparametrowe analizatory

W katalogu znajdziesz Eurolyzer STx z rejestratorem/bazą danych, miernikiem ciągu kominowego i prędkości przepływu powietrza. Konstrukcja tej specjalistycznej aparatury pomiarowo-diagnostycznej pozwala na montaż kilku czujników elektrochemicznych. Ich zastosowanie umożliwia określenie stężenia O2, CO/h3 i NO. Oprócz analizy wielkości tlenku węgla czy azotu, urządzeniami można zmierzyć:

  • wielkość ciśnienia,
  • sprawność cieplną kotła grzewczego,
  • współczynnik lambda,
  • straty kominowe,
  • punkt rosy.

Mierniki spalin Eurolyzer STx mają liczne dodatkowe funkcje użytkowe, które usprawniają procesy pomiarowe.

Zalety i funkcje analizatorów Eurolyzer STx

Przycisk "HOLD", pozwalający na zatrzymanie zarejestrowanych parametrów, wytrzymała obudowa z solidnego tworzywa, niewielkie rozmiary, kolorowy ciekłokrystaliczny wyświetlacz z matrycą TFT, ochronne etui z magnesem — to podstawowe zalety oferowanych analizatorów spalin. Urządzenia są obsługiwane przy pomocy odpornej na zabrudzenia klawiatury. Mierniki mają możliwość odczytu kart Micro SD, co zapewnia niezależny system przechowywania informacji. Funkcjonalność "Rejestrator danych" zapisuje wyniki stężeń O2, CO/h3 i NO w określonym interwale i umożliwia ich eksport do pliku w formacie XML, Excel lub PDF.

Oprogramowanie analizatorów pozwala na bieżącą kontrolę stanu sensorów. Dzięki tej opcji można z wyprzedzeniem zaplanować przegląd i serwis urządzeń do pomiaru spalin. W standardowej dostawie dołączana jest mobilna drukarka na podczerwień lub Bluetooth Smart BLE.

Mierniki spalin Eurolyzer STx — analizatory zgodne z polskimi i europejskimi normami

Oferowane analizatory EUROLYZER STx do pomiaru stężeń O2, CO/h3 i NO, ciągów kominowych, prędkości przepływu powietrza są zgodne z europejską normą obowiązującą w Polsce PN-EN 50379.

Sprawdź też inne analizatory spalin, które mamy w ofercie Afriso:

·         Analizatory spalin Bluelyzer ST

·         Analizatory spalin Multilyzer STX