Nowe wydanie cennika AFRISO i AFRISOBASIC

Nowe wydanie cenników AFRISO oraz AFRISOBasic na rok 2019 jest już dostępne. Oto co dla Was przygotowaliśmy:

CENNIK AFRISO

Cennik AFRISO „Popularne produkty” to cennik podstawowy zawierający najbardziej popularne produkty z oferty AFRISO.

Nowości:

  • Kompaktowy zestaw podtynkowy RTL Vario - Zaprojektowany do regulacji temperatury w pomieszczeniach, które do tej pory były wyłącznie ogrzewane przez grzejnik.
  • Zestawy hydrauliczne PrimoBox w szafkach -  To gotowe, estetyczne i sprawdzone rozwiązania oszczędzające miejsce w Twojej kotłowni.

 CENNIK AFRISO
 
(6,16 MB PDF)

 


CENNIK AFRISOBASIC

Cennik AFRISOBasic uzupełnia ofertę AFRISO o katalog produktów mniej zaawansowanych techniczne z zakresu Pomiar-Nadzór-Regulacja, przeznaczonych do ogrzewania i przygotowania ciepłej wody w domach jednorodzinnych i podobnych obiektach budowlanych.

Nowości:

  • Moduł mieszający BRU do ogrzewania podłogowego z zaworem ARV ProClick - Wraz z zestawem dwóch mosiężnych nypli G1" z uszczelkami stożkowymi do łatwego podłączenia modułu mieszającego.

  • Moduł mieszający BRU do ogrzewania podłogowego z zaworem ARV ProClick - Wraz z zestawem dwóch mosiężnych nypli G1" z uszczelkami stożkowymi do łatwego podłączenia modułu mieszającego.

  • Sprzęgło BLH 850 z rozdzielaczem - Składa się ze stalowego ocynkowanego korpusu, dwuczęściowego ocieplenia wykonanego z pianki izolacyjnej (XLPE) oraz wyposażenia w postaci odpowietrznika automatycznego z zaworem stopowym oraz zaworu spustowego KFE.

  • Zestaw zawierający regulator pogodowy BWC 310 wraz z 3-punkowym siłownikiem ARM 141 ProClick - Służy do zautomatyzowania procesu regulacji temperatury na zaworze mieszającym zarówno 3- jak i 4-drogowym w zależności od temperatury zewnętrznej.

CENNIK AFRISOBasic
(2,04 MB PDF)
 

Wycofane z oferty:

Przeponowe naczynia wzbiorcze - do instalacji c.o. i c.w.u. 

  

Cenniki obowiązują od 8 kwietnia 2019 roku.

 

Już teraz zamów cennik w wersji drukowanej!

Zamówiony cennik wyślemy pocztą na wskazany w formularzu adres.

 

Zapraszamy również do Katalogu online, gdzie znajdziecie pełną ofertę AFRISO.